Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 3 Ilość ocen: 46

Wiek ryby

Jak poznać wiek ryby?
- Po oczach. Im oczy dalej od ogona, tym ryba starsza.

Wiek ryby
 • Obecnie 3 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,2/5 (46)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Niepoprawny krytyk

Czapku w czapce lub bez czapki.
Chyba masz na oczach klapki?
Ciągle coś Ci w poprzek leży.
Czas byś w siebie już uwierzył!

więcej...

Niepoprawny krytyk
 • Obecnie 3,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,6/5 (5)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

No właśnie, kto?

Ryszard Siejakowski

To Twoi koledzy z Krosna tak je nazwali, Jurku. Ja tylko używam pełnej nazwy aby nie narazić sie na kolejne zarzuty o manipulacje. To jest Twoja teza o wyższości C&R nad innym rodzajem wędkarstwa. Jeleński i Wilk, zrozumieli wcześniej, że ortodoksyjne stosowanie C&R jest drogą do nikąd. W swoich cennikach zróżnicowali opłaty za "No kill" i za możliwośc zabrania złowionej ryby. Po prostu dali wędkarzowi do myslenia. Narzucanie komuś na siłę zmian w mentalności i psychice, samo w sobie jest schorzeniem. To tak samo jak administracyjny zakaz picia alkoholu. Im więcej zakazów tym większe pijaństwo. Cytowany przezemnie obcokrajowiec, napisał, że od kilku lat łowiska typu "No kill", są coraz liczniejsze we Francji. Nie są więc powszechne i zapewne nigdy nie będą. Nie będą tak samo, jak nigdy nie będzie strzelania do zwierzyny dzikiej z paintbolla. Do wielu rzeczy należy dorosnąć, aby zrozumieć. Jeśli nie dokonamy gruntownej zmiany mentalności i stosunku do pewnych rzeczy, takich miedzy innymi jak wędkarstwo, na drodze pewnej ewolucji postrzegania, to nie łudźmy sie nadzieją, że metodą nakazowo-rozdzielcza to zrobimy. To już przerabialiśmy kilkanaście lat temu i mamy to co mamy.
Schowaj teksty   

Powiązane z

Łowiska specjalne cz.III Ocena: 3.5 Ilość ocen: 2Ocena: 3.5 Ilość ocen: 2Ocena: 3.5 Ilość ocen: 2Ocena: 3.5 Ilość ocen: 2Ocena: 3.5 Ilość ocen: 2Ocena: 3.5 Ilość ocen: 2

Ryszard Siejakowski
 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: eZPublish

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).