Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 5 Ilość ocen: 1

Awaria

W samolocie awaria, przychodzi sewardessa i mówi:
- panowie trzeba odciążyć samolot, bagaże już wyrzuciliśmy, czas na bohaterów.
Francuz wypił łyk koniaku, ucałował blondynkę i z okrzykiem wiwat Francja, wyskoczył.
Po jakimś czasie sytuacja się powtarza, Anglik wypija szklaneczkę łyski, całuje brunetkę i z okrzykiem za Anglię skacze.
Po jakimś czasie znów to samo, więc Polak wypija pół litra, całuje wszystkie panie i z okrzykiem niech żyje Mozambik, wyrzuca Murzyna.

Awaria
 • Obecnie 5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 5/5 (1)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Na Rurze.

Połowa profitów...

więcej...

Cz.5.
 • Obecnie 0 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 0/5 (0)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Wypowiedź Koniecznego

Ryszard Siejakowski

Wyraźnie napisałem Koniecznego a nie ZO Krosno. Konieczny jest kierownikiem tego lodowiska i powiedział to co powiedział. Właściciel łowiska ma inne zdanie i chwała mu za to. Jeśli ktoś mówi, że nie jest temu przeciwny, to można wysnuć wniosek, że nic do takiego zabiegu nie ma. Zresztą nie jest to ważne. Załóżmy, że dokonałem nadinterpretacji wypowiedzi. Koryguje zdanie na :"Konieczny, który jest szefem łowiska specjalnego SAN, prywatnie nie jest przeciwnikiem pstrąga tęczowego"
Co z pozostałymi różnicami, które Twoim zdaniem przekładają sie na dwunastokrotną różnicę cenową. Ciągle czekam za najmniejszym argumentem i póki co nic. Na razie ani Ty ani Jurek nie przedstawiliście żadnej logicznej argumentacji, poza stwierdzeniem, ze tak wynika z kosztów ekonomiczno-przyrodniczych. Że łowiska czymś się różnią, tylko nie bardzo wiedzą czym. Cały czas czepiacie sie moich mnie lub bardziej precyzyjnych wypowiedzi i ani słowa nie mówicie o konkretnych sprawach. Takie zabiegi mają swa nazwę i określa się je jako dezawuacja.
Nie polemizujemy też na temat, jaki jest cel takich łowisk. Do czego prowadzi polityka tworzenia łowisk specjalnych i jak się odbija na pozostałej części łowisk, będących w użytkowaniu stowarzyszenia. Czy środki finansowe na tworzenie łowisk specjalnych mogą pochodzić z obowiązkowych składek NA ZARYBIANIE I OCHRONĘ WÓD, czy powinny byc pozyskiwane z innych źródeł np kredytu komercyjnego. Jak chcesz pozostac w kręgu dyskusji, co napisał a czego nie napisał manipulator Siejakowski, to pozostań. Mnie to przestało bawić. Fajnie było, tylko akordeonista poszedł w kimono i kapelę diabli wzięli.
Schowaj teksty   

Powiązane z

Łowiska specjalne cz.III Ocena: 3.5 Ilość ocen: 2Ocena: 3.5 Ilość ocen: 2Ocena: 3.5 Ilość ocen: 2Ocena: 3.5 Ilość ocen: 2Ocena: 3.5 Ilość ocen: 2Ocena: 3.5 Ilość ocen: 2

Ryszard Siejakowski
 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Pozycjonowanie stron staramy się wykonać rzetelnie. Przykładowo tę stronę: Wszywki odzieżowe firmy zajmującej się nadrukiem np. kodów kreskowych na metkach, pozycjonujemy od dłuższego już czasu z sukcesem, na słowa i frazy kluczowe: metki odzieżowe, wszywki odzieżowe, etykiety samoprzylepne.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).