Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 0 Ilość ocen: 0

Stanie

Jedzie facet samochodem autostradą i w pewnej chwili zachciało mu się siusiu, jedzie dalej.
Kiedy nacisk na ścianki pęcherza zwiękrzyły się, zatrzymał się, wszedł w las i zaczął sikać.
Po chwili mówi do swojego penisa:
- kiedy ci się chce, to ja zawsze staję.

Stanie
 • Obecnie 0 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 0/5 (0)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Rybowanki limerykopodobne c.d.

Pewna brzana, znane w Rabie kurwiszcze
zadała się raz z wędkarskim mistrzem
i tak długo nęciła go dupą, czyli zadem,
aż mistrz, g-ruchając, popadł w przesadę
i teraz w nowej dyscyplinie błyszczy.

*

Płotka z Wisły, znana cichodajka
bardzo chciała wiedzieć, gdzie szczupak ma jajka?
Zachodziła go z przodu, zaglądała z tyłu,
ale jajek nigdzie nie było.
Stąd wieść poszła: szczuk jajka, to bajka!

Rybowanki limerykopodobne c.d.
 • Obecnie 3,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,6/5 (5)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Zasady połowu i ewolucja (wymuszona) gatunku

Ocena: 5,5 Ilość ocen: 4Ocena: 5,5 Ilość ocen: 4Ocena: 5,5 Ilość ocen: 4Ocena: 5,5 Ilość ocen: 4Ocena: 5,5 Ilość ocen: 4Ocena: 5,5 Ilość ocen: 4
Ocena: 5,5 
Ilość ocen: 4 
 Ilość wyświetleń: 3338 
Komentarzy: 5 
ID: 10226 
Węzeł: 8111 
Moje drugie ja

Niniejsza pogadanka jest w zasadzie przeznaczona dla młodych adeptów sztuki wędkarskiej a jej celem jest przybliżenie potencjalnych niebezpieczeństw w tzw. kontaktach z płcią. Autor zdaje sobie co prawda sprawę z dość pobieżnego potraktowania tematu ale i tak ma nadzieję przestrzec co poniektórych.

Prawdziwy Wędkarz (PW) cieszy się dużym powodzeniem u kobiet. Z feministycznego punktu widzenia jest, bowiem znakomitym zwierzęciem łownym. Nieliczne przypadki pojawiania się cech PW u samic są na tyle incydentalne że można je pominąć w naszych rozważaniach. Jednakowoż system połowu i w ich wypadku nie odbiega od normy.
Podstawowe zalety PW to:
1. Duża stabilność (ma tylko jedną prawdziwą miłość)
2. Przewidywalność (jak go nie ma to wiadomo gdzie jest, tak samo jak wiadomo, na co będzie chciał wydać ew. kasę).
3. Jest zdrowy fizycznie i psychicznie (przynajmniej do czasu)

Złowienie PW można podzielić na fazy.

Faza 1 czyli Nęcenie

Pomimo groźnej nazwy jest to stosunkowo najprostsza czynność dla kobiety. Każda z nich ma to zakodowane w swoim genotypie. Generalnie skłonność PW do wody powoduje u niego naturalne ciągoty do wszystkiego, co jest opływowe. Odpowiedni ubiór i wproszenie się na ryby jest tutaj podstawą nęcenia. Nie można jednak zapomnieć o kardynalnym błędzie popełnianym przez kobiety podczas nęcenia. Chodzi tu o rodzaj działalności werbalnej zwany rozmową. Krótkie zdania na temat czynności PW, (na co łowisz, piękny spinning, ale piękna oklejka itp.) jednak bez wymuszania odpowiedzi i umiejętność zajęcia się rozplątywaniem żyłki są absolutnie wskazane. Niestety część kobiet przez rozmowę rozumie ciągłą wymianę powietrza z płuc do przestrzeni i vice wersal a do tego tematyka powyższych rozmów związana jest zawsze z odwracaniem uwagi mężczyzny od jego podstawowego zajęcia, czyli łowienia. Takie podejście powoduje narastająca irytację i spłoszenie upatrzonego okazu.

Faza 2 czyli hol

Kilka udanych (dla PW) wypraw na ryby z kobietą (K) skutkuje bezkrytycznym wzięciem przynęty. Objawy "wzięcia" są bardzo czytelne oto kilka z nich:
1. PW daje się namówić na dyskotekę
2. PW zaczyna gustować kawie a piwo zastępuje winem
3. sobotni lub niedzielny poranek/wieczór spędza w Supermarkecie
Właśnie od tego momentu K rozpoczyna hol. Ewentualne odjazdy PW amortyzuje przy pomocy załzawionych ocząt i dokręcenia hamulca zwanego SexDrag. Kiedy holowany okaz zaczyna się wykładać można przejść do fazy następnej.

Faza 3 czyli tresura

Celem tresury jest przekształcenie PW w podgatunek zwany Wędkarz Odświętny (WO). Jak zwykle najskuteczniejsza jest tu zasada kija i marchewki. Doświadczona K korzysta przy tym z przyrządów pomocniczych zwanych popularnie dziećmi. Tajemnicą poliszynela jest, że dzieci chorują głównie w dni wolne. Dla niepoznaki pozostały wolny czas wypełniają teściowie i szeroko pojęta rodzina. Okresowe przypadki buntu są kasowane w zarodku przy pomocy hamulca Sexdrag i tzw. wyrzutów sumienia. Najtwardsze osobniki PW wytrzymują nawet 1 rok do dwóch tresury zanim zmienią się w WO znanego czasem jako Wędkarz Osiadły. Po zakończeniu tresury WO jest czasem gotów twierdzić, iż wszystko, co robi, robi z własnej woli. Po następnym roku podgatunek WO zamienia się w zwierzę domowe znane powszechnie jako Wędkarz Udomowiony (WU)
Jednym z ciekawszych elementów tresury jest ostatnio szeroko dostępny telefon komórkowy. Dzięki temu wynalazkowi tresura PW może odbywać się nawet na odległość a podstawowe chwyty to zapytania (przez komórkę)
- kiedy będziesz
- kocham Cię a Ty ??
- dzwoniła Twoja matka
Dodatkowym smaczkiem jest tu pierwiastek pozazmysłowy czyli bezsprzeczna zdolność kobiet do dzwonienia w momencie brania lub holu ryby. Niestety tu nawet egzorcyzmy nie pomagają.

Dziekuję. W tył zwrot. Rozejść się.

Dyskusje i recenzje

Schowaj teksty   
   
Dariusz Żbikowski

starając sie być, racjonalnym, obiektywnym etc... zabieram się za ocenianie...

Zatem ... DOBRE...

pośmiałem się.. . z przyjemnością wspomniałem... no może pół plusika dorzuciłbym jakby był

Początek

.....pawdziwe )) U mnie 26 czerwca minie magiczny rok od żeniaczki....a ze moja druga połówka wyposażona jest w "narzędzie dodatkowe" w postaci naszej ukochanej córeczki, to niedziwota że moje usilne próby pozostania przy statusie PW są z góry skazane na porażke... ale co tam póki Odra płynie,a kij nie połamany póty Nadziei nie trace......

Początek

Primum non nocere

Trafione (niestety) w 100%. Gratuluję! Jak zwykle świetne pióro!

Początek

ONe sobie chyba nie zdają sprawy, że gdy się decydują na "przyklejenie" się na rybach to ich szanse wtedy maleją(chyba żeby milczały(a)).
A tak poza tym świetny artykuł!!!
pozdrowienia TIUr

Początek

Słąwku - stworzyłeś swoisty poradnik dla pci innej, jak doprowadzić młodego adepta wędkarstwa do ruiny.../moralnej, psychicznej.../, przecież po tym całym doświadczeniu na swojej osobie, nigdy już do pełni władz on nie dojdzie.
Nazywasz to "połowem" - ja bym posunął się dalej, to jest "pozysk" nieświadomego zagrożeń materiału wędkarskiego, materiału cennego, bo jeszcze nie wypaczonego. Dodam więcej, czasami trąca to o kłusownictwo /zważ, że metody tego pozysku też nie zawsze są przyjęte w spoleczności męskiej, jako etyczne/.
Wydaje mi się, że z instruktażu tego najwięcej skorzystają właśnie ONE, by zaspokoić swoje...
Nie będe się rozpisywał i kończył swojej myśli, bo i tak balansuje na cienkiej linie. Coś chyba może mi się oberwać...

Początek

 
RSS 2.0
PDF
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: System open source ERP - innowacyjna technologia: OpenERP to jedna aplikacja dla całego Twojego biznesu.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).