Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 0 Ilość ocen: 0

Dyktafon

Szef do blondynki sekretarki:
- Jak pani chce, proszę użyć mojego dyktafonu.
- Dziękuję, ale użyję po prostu ręki jak inni.

Dyktafon
 • Obecnie 0 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 0/5 (0)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Na rurze.

Trafiłem....

więcej...

Wielkie Łuki cz.2.
 • Obecnie 3 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3/5 (3)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Rybie Oko/Co i kiedy/Imprezy/II BELONADA ZACHODNIOPOMORSKA 

II EDYCJA OGÓLNOPOLSKICH TOWARZYSKICH ZAWODÓW SPINNINGOWYCH W POŁOWIE BELON W BAŁTYKU

Ocena: 0 
Ilość ocen: 0 
 Ilość wyświetleń: 7683 
Komentarzy: 0 
ID: 182979 
Węzeł: 142220 
II BELONADA ZACHODNIOPOMORSKA

Patronat Medialny : Organizator: Ernest Kwiecień Patronat Honorowy:

Sponsor : Współorganizator:

Team

Robinson Champions

Sponsorzy: Firma LABRAX Oficjalny Dystrybutor na Polskę marki:

Sponsor: Firma SILAR p. Z.Kornacki, sklep wędkarski na targowisku Manhattan pawilon 2D w Szczecinie p.B.Żegnałek, sklep wędkarski „Szczupak” p.J.Nidziński.

Sponsorzy wstęp wolny, proszę o kontakt pod nr.tel.886-058-443

Zaproszenie:

W imieniu własnym, oraz zarządu koła PZW nr 59 „ BULAJ ” ze Szczecina, którego jestem prezesem zapraszamy wszystkich chętnych wędkarzy z całej Polski i nie tylko, do wzięcia udziału w drugiej edycji cyklicznej imprezy wędkarskiej pod nazwą „BELONADA ZACHODNIOPOMORSKA „. Towarzyskie Ogólnopolskie Zawody W Połowie Belon na spinning i muchę w morzu Bałtyckim z brzegu . Zawody zostaną rozegrane w dwóch sześciogodzinnych turach, (sobota i niedzielę) dnia 14-15 maja 2011 r., termin rezerwowy 21-22 maj, na plaży w Dziwnowie. Wpisowe w wysokości 150zł od osoby, należy wpłacić na konto : Lukas Bank w Szczecinie, nr konta 53 1940 1076 4917 1912 0000 0000 z dopiskiem „Belonada Zachodniopomorska „ i numerem telefonu kontaktowego. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność wpłat. Zapisy są przyjmowane do 30 kwietnia, termin przyjmowania zgłoszeń może ulec skróceniu w wypadku wyczerpania miejsc. Wszystkie informacje są udzielane przez organizatorów pod nr telefonu 788-555-095 , oraz na email beloniada@wp.pl i pzwszczecinbulaj@wp.pl , jak również w postaci artykułów publikowanych na stronie portalu www.prezes28.wedkuje.pl, oraz www.belonada.pl i www.belonadazachodniopomorska.pl.

Sekretarz zawodów: Skarbnik Zawodów: Pomysłodawca: Dariusz Zemler Wawrowicz Katarzyna Kwiecień Ernest

Tel. 512-159-675 Tel. 668-825-471 Tel. 788-555-095

HARMONOGRAM TOWARZYSKICH OGÓLNOPOLSKICH ZAWODÓW W POŁOWIE BELON NA SPINNING I MUCHĘ Z BRZEGU DZIWNÓW 14-15 MAJA 2011R.

1. Zbiórka uczestników o godz. 7.00, dnia 14 maja 2011r.(sobota), w Dziwnowie na plaży, przy falochronie, okalającym ujście rzeki Dziwny do morza.

1.1. Dojazd do miejsca zbiórki drogą w kierunku Międzyzdrojów, po przejechaniu mostu nad rzeką Dziwną, skręcamy w lasek w wzdłuż falochronu.

2. Każdy zawodnik jest zobowiązany zgłosić się do stolika sędziego celem umieszczenia swojego nazwiska na liście startowej.

2.2. Tam otrzyma kartę startową i upominek na start od organizatorów.

3. Po zamknięciu listy startowej i otwarciu zawodów, około godz.7.50 zawodnicy mogą rozejść się po plaży ( terenie zawodów), aby zająć sobie dogodne stanowiska wejścia do morza.

4. Około godz. 8.00, na sygnał rozpoczęcia zawodów, dany przez sędziego, zawodnicy mogą wejść do morza celem wędkowania.

5.Około godz. 14.00 na sygnał sędziego kończący pierwszą turę zawodów, zawodnicy niezwłocznie opuszczają morze i plażą kierują się do stanowisk sędziowskich, celem zdania kart startowych.

6.Około godz. 15.00 planowane jest ogłoszenie wyników pierwszej tury II Belonady Zachodniopomorskiej.

7.Około godz.20.00 ognisko dla uczestników zawodów i rozejście się na ośrodek.

8. Zbiórka uczestników o godz. 7.00, dnia 15 maja 2011r.(niedziela), w Dziwnowie na plaży, przy falochronie, okalającym ujście rzeki Dziwny do morza.

8.1. Dojazd do miejsca zbiórki drogą w kierunku Międzyzdrojów, po przejechaniu mostu nad rzeką Dziwną, skręcamy w lasek w wzdłuż falochronu.

9. Każdy zawodnik jest zobowiązany zgłosić się do stolika sędziego celem umieszczenia swojego nazwiska na liście startowej.

9.2. Tam otrzyma kartę startową.

10. Po zamknięciu listy startowej i otwarciu drugiej tury zawodów, około godz.7.50 zawodnicy mogą rozejść się po plaży ( terenie zawodów), aby zająć sobie dogodne stanowiska wejścia do morza.

11. Około godz. 8.00, na sygnał rozpoczęcia zawodów, dany przez sędziego, zawodnicy mogą wejść do morza celem wędkowania.

12.Około godz. 14.00 na sygnał sędziego kończący drugą turę zawodów, zawodnicy niezwłocznie opuszczają morze i plażą kierują się do stanowisk sędziowskich, celem zdania kart startowych.

13.Około godz. 15.00 planowane jest ogłoszenie wyników, drugiej tury i gorący posiłek.

14.Około godz. 16.00 planowane jest oficjalne zakończenie Drugiej Edycji Belonady Zachodniopomorskiej - Towarzyskich Ogólnopolskich Zawodów w Połowie Belon na Spinning i Muchę z Brzegu, oraz wręczenie nagród i pucharów.

Dyskusje i komentarze

Schowaj teksty   
 
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Sprzęt wędkarski

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).