Lewe menu

Humor»

Ocena: 0 Ilość ocen: 0

Makaron

Blondynka chce kupić makaron.
- Może być spaghetti? - pyta ekspedientka.
- Och nie, nie mam takiego długiego garnka.

Makaron
 • Obecnie 0 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 0/5 (0)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Kormorany

Dzień gaśnie w sinej mgle,
ktoś strząsnął gniazda z drzew.....
Trup kormoranów gęsto ściele się.....
Rezerwat mając gdzieś
ktoś tutaj wpadł i mord wykonał.

więcej...

Kormorany
 • Obecnie 2,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 2,4/5 (5)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Sekwencja zdarzeń

Tomku,

Zjazd powinien podjąć wyzwania współczesności. Zwłaszcza, że w niejednym miejscu są przykłady, że można robić sensowne rzeczy.

Zjazd będzie jednak podejmował takie decyzje jakie są oczekiwania ludzi, ktorzy powołali delegatów na tenże zjazd. Jeżeli uzależniasz "ruszenie palcem" od decyzji zjazdu, a zjazd nie podejmie satysfakcjonyjących Cię decyzji bez Twojego "ruszenia palcem" oraz bez ruszenia palcem wielu takich jak Ty, to wchodzimy w kwadraturę koła nie do rozwiązania.

Zważ też, że wielu "działaczy" występuje w imieniu postaw wędkarzy, z jakimi miałeś okazję się ścierać podczas niedawnych dyskusji na PW. Chociaż ci z kolei tej troski o ich interesy wcale nie dostrzegają i nie doceniają. Nie zdając sobie jednocześnie sprawy, że realizacja ich interesów jest szkodliwa dla nich samych. ) A na samodzielność działania ich nie stać.

Niestety, musi poruszyć sie palec wędkarzy żeby zjazd podjął decyzje. I jest pierwsza okazja kiedy to, w sposób w miarę spójny, choć nie pozbawiony wad, środowisko wędkarzy wyartykułowało coś na kształt programu alternatywnego w stosunku do kontynuacji dotychczas dominującego postępowania.
Programu możliwego do realizowania w ramach istniejącego stowarzyszenia wędkarzy, z wykorzystaniem jego struktur i zasobów własnych czy będących w użytkowaniu. Dlatego jest to pierwsza szansa. Początek drogi. I wcale nie ostatnia. Decyzje zjazdu, jeżeli zostana podjęte, mogą ten proces ułatwić, przyspieszyć, w czym zgadzam się z Tobą. Jednak to przyspieszenie jest w ogromnej mierze zależne od jakości postaw i od zachowań wędkarzy, którzy te założenia wprowadzić mogą w życie. I od ruszania palcem.

A szczupaki rosną nieco szybciej )

Natomiast Twoje "groźby" możesz sobie schować, przez grzeczność nie powiem gdzie. Poziom piaskownicy nie przystoi głównemu promotorowi "Posłania do Zjazdu". )
Chcesz być poważnie traktowany to zachowuj się poważnie. Jeżeli rzeczywiście tak uważasz jak piszesz to szkoda było w ogóle występowac z taką "petycją". Skoro z góry zakładasz brak konsekwencji, brak "ciągu dalszego", jeżeli chcesz te założenia wcisnąć innym, nie wykazując konsekwencji w ich wprowadzaniu w życie to szkoda było.

Pozdrawiam serdecznie

Jurek Kowalski
Schowaj teksty   

Powiązane z

Czy popierasz?

Pod tym linkiem znajdziesz treść petycji:

 
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Dobre i tanie domowe jedzenie Bar Łódź

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).