Lewe menu

Humor»

Ocena: 0 Ilość ocen: 0

Makaron

Blondynka chce kupić makaron.
- Może być spaghetti? - pyta ekspedientka.
- Och nie, nie mam takiego długiego garnka.

Makaron
 • Obecnie 0 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 0/5 (0)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Kormorany

Dzień gaśnie w sinej mgle,
ktoś strząsnął gniazda z drzew.....
Trup kormoranów gęsto ściele się.....
Rezerwat mając gdzieś
ktoś tutaj wpadł i mord wykonał.

więcej...

Kormorany
 • Obecnie 2,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 2,4/5 (5)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Załóżmy

Załóżmy że pójdę na zebranie koła i się odezwę na temat naszej wody. Wcześniej poszukam sobie kolegów i jeszcze popleczników w okręgu. Ale bez uchwały zjazdu w ręce, w której będzie napisane to co w petycji, nie pójdę bo nie będę się wystawiał na pośmiewisko. Jakiekolwiek moje działanie jest uwarunkowane podjęciem przez najbliższy zjazd odpowiednich uchwał. Inaczej - nie ma sensu. I tak moje zaangażowanie może być czasowo niewielkie, dwa popołudnia w roku - jedno na zebranie, drugie na robienie krześlisk albo roznoszenie ryb po brzegu. Nie ma sensu prowadzić z takimi panami negocjacji, bo się nic nie wskóra a się człowiek narobi. Za to są oni podatni bardzo na to co idzie "z góry". Z panami w kole najchętniej bym w ogóle nie gadał tylko w okręgu. Jestem za wymuszaniem przez okręgi stosowania zaostrzonych regulaminów, zaostrzonych limitów itp. i chyba w okręgu prędzej znalazłbym kilka osób do rozmowy niż w kole. Prezes mojego koła razem z zarządem zrobi to co mu okręg zasugeruje. A zjazd chyba może zasugerować okręgom?
Wracając do tego co będzie dalej, największy problem będzie w realizacji twojej wizji wzrostu aktywności. Ale skoro wierzysz w aktywność, to poczekajmy. Bez realizacji postulatów w petycji przez zjazd ta i tak mała aktywność spadnie - moim zdaniem. Również - moim zdaniem - brak zmian w nakreslonych kierunkach prawie "od zaraz" doprowadzi do całkowitego bezrybia i będzie początkiem końca PZW, choć agonia ta może trwać bardzo długo.

T.P.

Schowaj teksty   

Powiązane z

Czy popierasz?

Pod tym linkiem znajdziesz treść petycji:

 
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Świat Druku - ciekawe urli

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).