Lewe menu

Humor»

Ocena: 0 Ilość ocen: 0

Makaron

Blondynka chce kupić makaron.
- Może być spaghetti? - pyta ekspedientka.
- Och nie, nie mam takiego długiego garnka.

Makaron
 • Obecnie 0 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 0/5 (0)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Kormorany

Dzień gaśnie w sinej mgle,
ktoś strząsnął gniazda z drzew.....
Trup kormoranów gęsto ściele się.....
Rezerwat mając gdzieś
ktoś tutaj wpadł i mord wykonał.

więcej...

Kormorany
 • Obecnie 2,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 2,4/5 (5)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

No to załóżmy

Tomku,

Skoro wolisz w Okręgu to gadaj w Okręgu z rozsądnymi ludźmi. I wprowadzaj sensowne sprawy we współpracy z ludźmi tam. To jest bardzo dobra droga. W Okręgu jest reprezentacja dzierżawcy wody i w Okręgu zapadają postanowienia dotyczące regulaminów, sposobów zagospodarowania itp. W Okręgu tez są członkowie PZW. To nie sa ludzie z innej planety. Tylko współpracuj, a nie wzbudzaj konfliktów. )

Okręgowi może sugestie podsuwać czy pokazywać i udowadniać dobre rozwiązania nie tylko Zjazd. Może to robić każdy wędkarz. Jestem przekonany, że znajdziesz tam wspólny język z ludźmi i będziesz mógł zrobić wiele dobrego. Tylko się tam musisz wybrać ).

Ja nie twierdzę, że uaktywnienie wędkarzy jest prostym zadaniem. Nie jest proste i nie jest szybkie. Kilka zagadnień z tego skomplikowania poruszyłem ostatnio dyskutując z Tomkiem O. i z Robertem H.

Aktywność nie weźmie się z "poczekania". Aktywność musi być czynnie pobudzana i podtrzymywana. Przez liderów i przez tych, którzy wiedzą i potrafią. Niekoniecznie w bezpośrednich kontaktach, może pośrednio, słowem i przykładem, pokazywaniem efektów dobrych działań. Szczególnie na Śląsku ludzie traktują wiele rzeczy serio. Bo tego zycie wymaga. Powinieneś mieć łatwiej niż inni.

Wielu ludzi chciałoby zmian zupełnie przeciwnych do tych zaproponowanych w "petycji". Inni chcieliby rewolucyjnego przegryzania gardeł. Jeszcze inni - zupełnie innych, nie mających szans na powołanie, sposobów organizacji wędkarzy, wymagających niebywałej aktywności od zaraz. A rybność naszych wód jest proporcjonalna do bilansu ekonomicznego i przyrodniczego wokół nich ). Tego się nie zmieni dekretami. Chociaż dekrety moga nieco pomóc.

Myślę też, że z tą "agonią" i czarnym obrazem rysowanym jest wiele przesady. Ale nie chcę rozwijać jeszcze jednego zagadnienia, które już setki razy było poruszane.

Pozdrawiam serdecznie

Jurek Kowalski
Schowaj teksty   

Powiązane z

Czy popierasz?

Pod tym linkiem znajdziesz treść petycji:

 
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Dobre i tanie domowe jedzenie Bar Łódź

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).