Lewe menu

Humor»

Ocena: 4,5 Ilość ocen: 4

Kinderki

Co robi jeż w fabryce prezerwatyw?
- Kinder niespodzianki.

Kinderki
 • Obecnie 4,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4,5/5 (4)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Czas Wigilii

Czas Wigilii, czas bombeczek
Czas aniołków i gwiazdeczek
Czas na radość, czas na gości
Czas wydłubać z karpia ości
Czas kolędy, czas podarków
Czas pasterek i opłatków
Czas miłosci, czas marzenia
Czas ... Bożego Narodzenia

Czas Wigilii
 • Obecnie 2,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 2,4/5 (56)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Gdzie są STRAZNICY

Jezdze czesto nad wode nawet za czesto 4 razy w tygodniu w okolice Jankowic nad wisłe , i co sie tam dzieje tragedia najazd ludzi spragnionych rybiego miesa , wysiaduja po kilku nad woda co kilka metrów ale to nic siadaja pod sama zaporą , ale to nic zadnej ryby niewypuszcza ale to nic , gdzie te kontrole to jest to !!!!
Jezdze od lat w te okolice i jeszcze niewidziałem z kontroli nikogo tam jest rozbuj w biały dzien zreszta na całej Wisle to tragedia widzac jak biora ludziska małe sandacze do siatki tak do siatki jak by to było legfalne a na zwrucenie uwagi wstaje kilka osub i mówią co ci do tego gdzie te kontreole juz wiem martwia sie o stołki i o zawody wędkarskie napewno tak jest i czasu juz niemaja na nic
ten wątek moge jeszcze długo rozprawiac ale poco i tak to nic nieda jestem za tym zeby rozwiazac taki zwiazek jak PZW bo jest to zwiazek mało efektowny martwiacy sie o siebie a nie o nasze dobro wspulne PZW jest w jedynej kwesti dobry do brania pieniedzy ale do niczego wiecej , ja płace za wedkowanie a nie siedzenie nad woda w kturej ryby zostały wyłowione nawet do tych najmniejszych cos okropnego !!!!!
sorki za błedy szybko pisałem
Pozdrawiam Wszystkich Darek
Schowaj teksty   

Powiązane z

Czy popierasz?

Pod tym linkiem znajdziesz treść petycji:

 
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Open source ERP i CRM - Odoo (dawniej OpenERP)

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).