Lewe menu

Humor»

Ocena: 4 Ilość ocen: 5

Prohibicja

Niedźwiedź wprowadził w lesie prohibicję. Poszedł na obchód lasu i spotyka pijanego zająca.
Złapał go za uszy i mówi: za pijaństwo kara śmierci, w lesie obowiązuje prohibicja!
Na to zając: wybacz mi, to ostatni raz, nie wiedziałem nic o nowym prawie!
Niedźwiedź: OK, ostatni raz ci daruję.
I puścił zająca. W następny dzień znów poszedł niedźwiedź na obchód. Wszystkie zwierzęta trzeźwe, nic się nie dzieje. Pójdę nad jezioro się wykąpać postanowił niedźwiedź. Przychodzi nad jeziorko, patrzy, a na pomoście pijany zając drze mordę na całego.
Złapał zająca za uszy i mówi: teraz to już po tobie! Kara śmierci za pijaństwo!
Na to zając: Ty sobie k... niedźwiedź wprowadzaj w lesie tą swoją prohibicję, a od nas ryb to się odp...l!!!!

Prohibicja
 • Obecnie 4 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4/5 (5)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

weź się i połap

.............

weź się
 • Obecnie 2 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 2/5 (1)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Co umie internauta

Wędkarz internauta rejestruje się na portalach wędkarskich. Musi wypełnić formularz rejestracyjny, potem dostaje maila z linkiem, w który musi kliknąć. Tak samo się podpisuje petycję w jej najtrudniejszej wersji tj. na portalu petycje. Więc nie mów że coś jest trudne i niejasne, bo moi koledzy, którzy nie serfują na codzień w internecie i nie są zarejestrowani na portalach wędkarskich spokojnie poradzili sobie z podpisem petycji i jego weryfikacją.
Co do głosów na NIE. Uważam, że wszyscy, którzy nie podpisują są albo na NIE albo olewają sprawę. I głosy tych osób mam głęboko gdzieś, skoro są przeciw to nie mam o czym z nimi gadać. Uważam, że postulaty są tak słuszne, że jeśli ktoś nie głosuje za takimi zmianami to jest z kosmosu i mu się marzy likwidacja PZW albo ma inne nierealne wizje ( wizje, bo innych propozycji nikt nie napisał). Albo jest po prostu łapaczem rybiego mięsa i tylko ściemnia w dyskusjach o etyce i postępie, tylko narzeka - a na prawdę to serfuje po necie żeby namierzyć rybne miejscówki i dorzucić parę kilo do zamrażarki. Myślę że dostaniemy informację, jaki procent czytających artykuł z petycją go podpisało. I wtedy będziesz wiedział ilu jest na NIE. Kto nie jest ZA jest PRZECIW. To tak jak ze zbieraniem głosów przez kandydatów na prezydenta - uzbierali po 100 tys głosów za, nie zbierając głosów przeciw. I to jest normalne. Więc głosowanie tylko za jest właśnie normalne, bo zbieramy tylko podpisy poparcia petycji. Pozdrawiam

T.P.

Schowaj teksty   

Powiązane z

Czy popierasz?

Pod tym linkiem znajdziesz treść petycji:

 
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Prawdopodobnie największy w Polsce i w Europie społecznościowy serwis wędkarski: Fishing . Wędkarstwo to hobby tysięcy ludzi, zapraszamy! Oczywiście realizacja oparta o eZ publish

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).