Lewe menu

Humor»

Ocena: 4 Ilość ocen: 5

Prohibicja

Niedźwiedź wprowadził w lesie prohibicję. Poszedł na obchód lasu i spotyka pijanego zająca.
Złapał go za uszy i mówi: za pijaństwo kara śmierci, w lesie obowiązuje prohibicja!
Na to zając: wybacz mi, to ostatni raz, nie wiedziałem nic o nowym prawie!
Niedźwiedź: OK, ostatni raz ci daruję.
I puścił zająca. W następny dzień znów poszedł niedźwiedź na obchód. Wszystkie zwierzęta trzeźwe, nic się nie dzieje. Pójdę nad jezioro się wykąpać postanowił niedźwiedź. Przychodzi nad jeziorko, patrzy, a na pomoście pijany zając drze mordę na całego.
Złapał zająca za uszy i mówi: teraz to już po tobie! Kara śmierci za pijaństwo!
Na to zając: Ty sobie k... niedźwiedź wprowadzaj w lesie tą swoją prohibicję, a od nas ryb to się odp...l!!!!

Prohibicja
 • Obecnie 4 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4/5 (5)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

weź się i połap

.............

weź się
 • Obecnie 2 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 2/5 (1)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Punkt wyjścia

No więc z poparciem rzędu 250 osób mamy punkt wyjścia do podejmowania dalszych działań. Reszta ludzi leje sprawę sikiem prostym i jest to tak duży odsetek, jakiego nie spodziwał się chyba nikt z bywalców portalu. Na podstawie liczb możemy planować co się da osiągnąć. Upadają tutaj tezy Jurka o tym że ludzi można zmobilizoweać do pracy społecznej. Ich nie mozna nawet zmobilizować do kliknięcia, a co dopiero do wykonania ruchu "palcyma" w celu złozenia podpisu. Ja zaś uważam że reszta jest przeciw zmianom. Z tych 250 popierających najwyżej kilka procent mogłoby być działaczami w kołach i po kilku latach cięzkiej pracy, mnóstwa wyrzeczeń tych ludzi, 10 czy 15 kół w Polsce miałoby dobrze zagospodarowaną wodę, czyli najczęściej jakąś "kałużę". Kół wędkarskich w PZW jest o ile wiem to około 2 tys.
Róbmy swoje wiedząc jaka jest na prawdę rzeczywistość i nie piszmy więcej pierdół na zasadzie "fajnie by było razem zadziałać w celu...". Nie ma razem, nie ma chętnych i nie będzie ich tylu, żeby na społecznej aktywności oprzeć nadzieje na rybne wody.
Róbmy swoje , róbmy to co uważamy za słuszne, co nas dowartościowuje nie patrząc na innych.
Jeżeli się ktoś lekko podłamał wynikiem, to niech się nie przejmuje bo nie warto. Dobrze jest jednak wiedzieć, z kim się rozmawia w necie. Wielu myslało o tym że przeciętna internauty jest wyższa niż przeciętna nad wodą, a tu kuku! Wcale nie jest tak. Boli. Trudno. Jedźmy na ryby

T.P.

Schowaj teksty   

Powiązane z

Czy popierasz?

Pod tym linkiem znajdziesz treść petycji:

 
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: eZ Publish

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).