Lewe menu

Humor»

Ocena: 0 Ilość ocen: 0

Makaron

Blondynka chce kupić makaron.
- Może być spaghetti? - pyta ekspedientka.
- Och nie, nie mam takiego długiego garnka.

Makaron
 • Obecnie 0 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 0/5 (0)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Kormorany

Dzień gaśnie w sinej mgle,
ktoś strząsnął gniazda z drzew.....
Trup kormoranów gęsto ściele się.....
Rezerwat mając gdzieś
ktoś tutaj wpadł i mord wykonał.

więcej...

Kormorany
 • Obecnie 2,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 2,4/5 (5)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

To ważne...

...co napisałeś, jeśli nie najważniejsze.
Gdy nieraz migawki w tivi pokazują jak amerykanie urządzają cmentarze, lub pokazy mody dla... psów czy kotów, zastanawiam się:
-Albo oni naprawdę mają coś nie tak pod kopułą, albo po prostu szukają już dziwnych sposobów, bo nie mają na co wydawać kasy.
Wtedy myślę sobie o znanych mi osobiście biednych ludziach znad Warty, Wisły i NAPRAWDĘ! mam dylemat, czy nazywać ich złodziejami za wycięcie drzewa nad rzeką, by ogrzać zimą dziurawą chałupę. Znam człowieka, który kłusuje z wędką i cieszy się, że dziś na obiad będzie okoń i dwie płotki!!!
Dajmy takim przeczytać punkt petycji o urealnieniu opłat i poprośmy o poparcie...

Co do pustyni. Taki głos już padł. Chyba Robert pisał, że najlepiej nam wychodzi budować coś na ruinach.
NIe wiem, nie wiem, nie wiem! Chyba zamiast naszych - wędkarzy - w tej dyskusji przydałby się głos socjologa. Tyle, że ten głos może coś wyjaśni, ale czy pomoże...? To jakiś zaklęty krąg.

250. Dużo to czy mało. I tak i nie
Największym dla mnie znakiem zapytania, (albo potwierdzeniem, że petycja jest potrzebna)! jest brak stanowiska obecnego ZG PZW, nie wspomnę o udziale w dyskusji. Nie wierzę, że tam nikt nic nie wie. Przecież - stoi jak wół napisane - na str ZG PZW: oczekujemy aktywnego, konstruktywnego...
Ach! i jeszcze życzliwego może to źle odebraliśmy. To może znaczy... - szanuj szefa swego i za bardzo mu się nie wcinaj, bądź mu życzliwy.

Popatrzcie jak mało trzeba!
My tu prowadzimy dysputy, kombinujemy petycje, (konstruktywnie) kłócimy się, a przecież mamy WŁADZE! Wystarczyłoby, gdyby nie udawały, że nie wiedzą co tu się dzieje i podjęły temat. Trochę chęci i oczywiście dobrej woli.
A "uny" jak ten struś.
Zawsze powtarzam: Po co ci fukcja, po co kandydujesz, po co dajesz się wybrać, skoro wiesz, że nie chcsz, nie umiesz, nie podołasz?
Odpowiedź jest jedyna - bo jesteś jak pijawka, masz wszystko w dupie. Prócz mamony.

Bogdan KWI
Schowaj teksty   

Powiązane z

Czy popierasz?

Pod tym linkiem znajdziesz treść petycji:

 
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Pewne, hobbystyczne zainteresowania genealogiczne spowodowały, że zawartość domeny Nazwisko.pl zamierzamy w przyszłości rozwinąć i zbudowac w oparciu o nią dość obszerny serwis.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).