Lewe menu

Humor»

Ocena: 3,5 Ilość ocen: 3

Zwierzenia

Późnym wieczorem, leżące w łóżkach młode dziewczyny, zwierzają się ze swoich problemów miłosnych.
- Postanowiłam zerwać ze swoim chłopakiem - mówi jedna z nich
- Traktuje mnie jak psa!
- Jest ci tak źle?
- Dziwią się przyjaciółki
- Bije cię? Trzyma cię ciągle przy sobie?
- Gorzej! Wymaga ode mnie, abym mu była wierna.

Zwierzenia
 • Obecnie 3,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,7/5 (3)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Jazgarek

Raz głowili się dzielni wędkarze
skąd się biorą te wstrętne jazgarze?
Sandacz począł je z płocią
bo do płoci czuł pociąg
więc spłodzili jazgarze te w parze.

więcej...

Jazgarek
 • Obecnie 4,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4,4/5 (7)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Więcej trzeźwości

Kolego Andrzeju!
W swoim komentarzu nie pisałem o głównym wątku Kolegi wypowiedzi. Stąd Kolego nie możesz wiedzieć czy go zrozumiałem, czy nie. Odnosiłem się do stwierdzenia, że karaski to ryby, których ani zarybiać, ani hodować, ani też ich pilnować nie trzeba. Ciekawy byłem w jaki to sposób karasie mogą bronić się przed kłusownikami. Pytałem, czy może potrafią przecinać sieci kłusowników? To Kolega ma wiedzę dlaczego nie potrzeba ich pilnować. Proszę więc wyjaśnić tę sprawę.
Konsekwencją tezy Kolegi, że karaskami nie trzeba zarybiać i chronić jest to, że koszty takiej gospodarki są niewielkie. Dlatego słusznym byłoby aby wędkarze łowiący karasie, uiszczali niższe składki. Byłoby to właśnie zróżnicowanie opłat i dostosowanie ich do potrzeb, o które Kolega wielokrotnie apeluje.
Napisałeś Kolego również, że dla niektórych powodem do dyskusji staje się dodatkowa roczna opłata 10 zł za sprzątanie jezior. O takie pieniądze wstyd jest wszczynać jakiekolwiek kłótnie. Kończąc dodałeś, że należy wreszcie dorosnąć.
Ponieważ komentarz kierowałeś Kolego do minie rozumiem, że to ja mam się wstydzić i dorosnąć.
Proszę jeszcze raz przeczytać mój komentarz. Nigdzie w nim nie wypowiadałem się o wprowadzonej w br. w Okręgu PZW w Lublinie, obowiązkowej przy wędkowaniu na jeziorach, dodatkowej opłacie 10 zł. Temat ten nie był powodem mojej wypowiedzi, ani powodem o który wszcząłem kłótnie. Nie mam się więc czego wstydzić.
Nie wiem skąd Koledze pojawił się ten wątek i dlaczego przypisał mi małostkowość. Tak jak Kolega, od dawna jestem dorosły. Dorosłość jednak zobowiązuje i życzę Koledze w swej dorosłości więcej trzeźwości (żeby nie było wątpliwości - w osądzaniu innych).
Pozdrawiam Krzysiek.
Schowaj teksty   

Powiązane z

Opłaty

Który wariant opłaty na dobrym łowisku byłby do zaakceptowania dla Ciebie?

Inetersuje nas w tej ankiecie, jakie powinni, według Was, przyjmować strategie regulowania opłat właściciele łowisk. Oczywiście podane przez nas kwoty są tylko przykładowe i domniemane.

 
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Wędkarskie stowarzyszenie o ideach nieco odmiennych od promowanych przez PZW. Szczególnie uważnie przeczytaj zatem nagłówek tej strony: Stowarzyszenie Wędkarzy Internautów . Szybko zrozumiesz różnicę i kto wie, może się do niego przyłączysz.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).