Lewe menu

Szukaj

Reklama

Rybie Oko/Inne/Ankiety/Wędkarskie śmietniki/dziwne/Bardzo dziwne/To wcale nie jest takie dziwne :) 

To wcale nie jest takie dziwne :)

andrzej reschke

A ja sprzątam i mówię to wprost. Sprzątam po sobie, sprzątam po kimś i nie wiem, po kim, czy był to wędkarz czy śmieci przypłynęły z wodą nigdy o tym nie wiem.
Ale wiem, że gdy siadam nad wodą nie chcę patrzeć na śmieci, nie chcę czyjegoś niechlujstwa koło siebie i nie jest to wynik jakiegoś regulaminu.
Dlaczego tak robię? Bo tak, bo tak trzeba, bo taki już jestem, i nie wstydzę się takiego, wydawałoby się, nie męskiego zachowania.
Jeśli ja taki jestem to, dlaczego mam nie wierzyć innym, gdy mówią, że sprzątają?? Dlaczego mam nie wierzyć, że inni wypuszczają ryby, skoro i ja wypuszczam? Fakt, że nie wszystkie, ale z pewnością około 85% ryb złowionych przeze mnie ryb, cieszy się z powrotem wolnością.
Tomku, to nie dziecinada, to wychowanie w poszanowaniu dla przyrody, czyni jak się zachowujemy nad wodą, czy też tu w Internecie.
Mówisz: " Etyczni to są wszyscy w internecie, a w realu to nieliczni"
Najpierw trzeba zadać sobie pytanie, jaki procent wędkarzy ma dostęp do Internetu, a jaki nie ma nawet komputera, ilu z tych, którzy już wchodzą w Internet w ogóle się odzywają, nie mówiąc o deklaracji sprzątania miejscówki, czy też wypuszczania złowionych przez siebie ryb.
Wtedy będziemy mogli mówić, czy ktoś wciska kit, czy też pisze to, co robi. Ot, co.

PS Przecież nikt nie każe nam sprzątać całego łowiska, wystarczy pozbierać to, co jest na naszej miejscówce, a swoje śmieci w plecak i do domku

Pozdrawiam Andrzej R.

Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarskie śmietniki

Czy denerwują nas wędkarskie śmietniki? Czy coś robimy by je zlikwidować?

 
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Pozycjonowanie

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).