Lewe menu

Humor»

Ocena: 0 Ilość ocen: 0

Facet

Siedzi baba u lekarza, nagle przychodzi facet wyjmuje oczy i mówi:
"oczy-wiście".
Podniecona baba biegnie do domu i opowiada mężowi:
- siedzę ja sobie u lekarza, nagle przychodzi facet wyjmuje sobie oczy i mówi:
"...naturalnie"

Facet
 • Obecnie 0 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 0/5 (0)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Rymogady

Rymogady.

Lubię wszelakie polemiki;
w nich wiele pieprzu i soli,
bo patrząc na tego gadulstwa wyniki
można wiedzieć, co kto myśli i woli.

Mnie jednak do głowy myśl uparta wpadła:
dlaczego te gadające głowy
polemizują używając rymadła,
zamiast normalnej mowy?

To jakiś atawizm chyba
z trzeciorzędowego chaosu,
kiedy rybać, czyli mówić, chciała ryba,
ale jej Bozia nie dał głosu.

Stąd niektórzy z nas, ryb dalecy potomkowie,
mający najwięcej rybich genów,
posługują się rybo- czy rymosłowiem,
zaskakując nas swoją ryboweną.

Jeśli wątpiący w mą teorię byliby,
ja analizą naukowo poprawną,
że Sławek („Byba”) pochodzi od ryby
wywiodłem już bardzo dawno

Więc wyluzujcie co nieco,
zacierając dalekiej przeszłości ślady,
abyście nie zostali, oczami świecąc
nazwani z humorem – RYMOGADY.

PS.
Stwierdzam z uczuciem ambiwalentnym,
że i ja nie jestem święty
i kultywując gadulstwa obyczaj
do rymogadów się także chyba zaliczam.

Rymogady
 • Obecnie 4,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4,7/5 (3)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Rybie Oko/Inne/Pomoc/Jak zarabiać z Rybim Okiem 

Jak zarabiać z Rybim Okiem

W myśl zasady „ Zarabiaj z Rybim Okiem”, każdy użytkownik, który wyrazi taką chęć może zarobić pieniądze.

 1. Każdy użytkownik na Rybim Oku posiada własne konto zgromadzonych przez siebie bonusów - „ Złotych rybek”, które można wymieniać na inne towary, dostęp do innych usług lub na gotówkę. O tym przeczytaj tu: Bonusy Rybiego Oka.
 2. Część materiałów można publikować na Rybim Oku w formie z odpłatnym dostępem. Innymi słowy, każdy autor publikacji może sam zdecydować, czy na niej chce, czy też nie chce zarabiać. Przykładowo w trakcie edycji artykułu pojawia się dodatkowe okienko o nazwie: „Cena za odczyt”. Pozostawienie w niej wartości „0” jest decyzją o publicznym dostępie do artykułu. Wybranie każdej innej kwoty wymusza konieczność wysłania przez czytelnika SMS-a pozwalającego mu na możliwość odczytania artykułu. Autor publikacji zatem sam decyduje o koszcie dostępu do niej. Każdy wysłany SMS to pewna ilość „Złotych rybek” zasilających konto bonusów autora.
 3. Analogiczny mechanizm funkcjonuje przy publikacji informacji o wodach.
 4. Podobnie użytkownik posiada możliwość publikacji zdjęcia wraz z określoną, odpłatną usługą. Przykładowo z możliwością pobrania go jako tapety na telefon czy też na pulpit.
 5. Dostęp do określonych materiałów i usług nie jest jednak odpłatny dla wszystkich, zależy on ściśle od „tytułu” jaki użytkownik posiada na Rybim Oku. Zasady nadawania tytułów i uprawnień z nich wynikających zostały ustalone publicznie, wspólnie ze wszystkimi użytkownikami. O nich możesz przeczytać tu: Tytuły profesorskie Rybiego Oka.
 6. Wszystkie profity dzielone są na zasadach 50% dla autora publikacji i 50% dla Redakcji RO (z przeznaczeniem na rozwój i obsługę portalu). Niestety uwzględnić tu należy, że najpierw ok. 60% pobiera operator telekomunikacyjny.
 7. O każdym dokonanym odpłatnym zakupie dostępu autor zostanie natychmiast powiadomiony listem E-mail, a jego konto "Złotych rybek" automatycznie powiększy się.
 8. O tym czy do danej publikacji dostęp jest odpłatny decyduje również średnia ocena jaką wystawiają jej inni użytkownicy. Przykładowo artykuł oznaczony jako odpłatny, jeśli zostanie zbyt słabo oceniony stanie się dostępny publicznie. Mamy nadzieję, że ten mechanizm zapobiegnie płaceniu przez innych za liche produkty.
 9. Możesz również nadsyłać nam, lub publikować samemu, różne produkty multimedialne, wszelkie gry, programy, dzwonki itp., które będzie można pobrać na komórkę lub w innych celach. Wszystkich użytkowników zdolnych do stworzenia takich produktów i chętnych do współpracy z nami zapraszamy do kontaktu i nadsyłania nam swych pomysłów. Za wykorzystanie pomysłów bądź gotowych produktów, autor będzie wynagradzany poprzez pomnażanie „Złotych rybek” lub bezpośrednio gotówką za sprzedaż Redakcji majątkowych praw autorskich do dzieła.
 10. Dostęp do części odpłatnych usług realizowany będzie również za pośrednictwem naszej witryny WAP – działającej pod adresem wap.fishing.pl
 11. Użytkownik, który uzbiera na swym koncie bonusowym co najmniej 100 rybek móże zwrócić do nas o wymianę ich na gotówkę.
 12. Przystąp do naszej sieci reklamowej. Jeśli jesteś właścicielem witryny o tematyce wędkarskiej lub turystycznej, przyłącz się do nas a będziesz zarabiać na emitowanej na Twych stronach reklamie. Jedynym warunkiem, jaki musisz spełnić, to zawrzeć z nami umowę i wydzielić miejsce reklamowe w swej witrynie.
 13. Możesz stać się również pośrednikiem z zlecaniu nam reklamy. Za każde zlecenie Twoje konto bonusów zasilimy co najmniej o 20% jej wartości.

Dyskusje i komentarze

Schowaj teksty   

Pierwszy karp w moim życiu miał 1.200kg.

Załączniki

Początek

Krzysztof Komoszka

A co z PIT-em? Toż to dochód - w przypadku gotówki....

Początek

 
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Aukcje wędkarskie

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).