Lewe menu

Humor»

Ocena: 3,5 Ilość ocen: 3

Różnice

Jaka jest różnica pomiędzy paszportem, a członkiem?
- Paszport można przedłużyć.

Różnice
 • Obecnie 3,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,3/5 (3)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Czas Ewy

Czas Ewie słów kilka tu wpisać,
bo biedna w kompleksy nam wpadnie.
Czasu mi brak by się ... rozpisać,
więc krótko... goła d... wygląda ładnie :)

Czas Ewy
 • Obecnie 5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 5/5 (2)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Rybie Oko/Inne/Pomoc/Tytuły profesorskie Rybiego Oka/zmiany/Do Admina- nie wierzę w garbate aniołki.... 

Do Admina- nie wierzę w garbate aniołki....

Primum non nocere

Darku, przy okazji porządkowania różnych rzeczy na RO, postaraj się załatwić kwestię, o której wspominałam, zwłaszcza w kontekście Regulaminu. W HP i Humorze nie można inaczej sprawdzić rozkładu uzyskanych ocen jak tylko klikając na gwiadkę przy ocenie ( najazd na ilość gwiazdek podaje tylko średnią ocen). W ten sposób chcąc sprawdzić "jak cię widzą" automatycznie dokonuje się samooceny, co jest sprzeczne z regulaminem RO i zgodnie z nim - zwłaszcza teraz, po nowemu- ma by surowo ścigane. A tak przy okazji: jak to się dzieje, że wiele publikacji na HP czy Humorze ma dziwnie rozłożone oceny: albo szóstki albo jedynki. Nic pośredniego, jakby nie istniały dwójki, trójki, czwórki, piatki...I dziwne jest to, że kanonada jest równomierna. Nie wierzę w garbate aniołki! Jeśli są oceniający- są i różne gusta a zatem różne oceny!!! Czyżby znowu na portal wróciło "żyjątko"? A może raczej "żyjatka", bo cosik się rozmnaża!!! I żeby było jasne: nie chodzi tu tylko o moje wpisy. Zjawisko się panoszy!

Ewa Łodź

Schowaj teksty   

Powiązane z

 
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Przeczytaj szczegółowe opisy wędkarskich akwenów. Sporo z nich znajdzeisz pod tym adresem: Łowiska wędkarskie Znajdziesz tu także informacje o firmach wędkarskich i kwaterach związanych z uprawianiem tego hobby.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).