Lewe menu

Komentarze

Humor»

Ocena: 3,5 Ilość ocen: 3

Zwierzenia

Późnym wieczorem, leżące w łóżkach młode dziewczyny, zwierzają się ze swoich problemów miłosnych.
- Postanowiłam zerwać ze swoim chłopakiem - mówi jedna z nich
- Traktuje mnie jak psa!
- Jest ci tak źle?
- Dziwią się przyjaciółki
- Bije cię? Trzyma cię ciągle przy sobie?
- Gorzej! Wymaga ode mnie, abym mu była wierna.

Zwierzenia
 • Obecnie 3,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,7/5 (3)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Jazgarek

Raz głowili się dzielni wędkarze
skąd się biorą te wstrętne jazgarze?
Sandacz począł je z płocią
bo do płoci czuł pociąg
więc spłodzili jazgarze te w parze.

więcej...

Jazgarek
 • Obecnie 4,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4,4/5 (7)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Darku,

Primum non nocere

najprościej chyba byłoby autorom zablokować możliwość oceniania własnych publikacji. Jeśli tylko autor ma mozliwość edycji i kasowania (prócz " władzy" Admina, rzecz jasna ) swojego tekstu jako wyłączne, to może można zablokowac mu mozliwość oceniania swoich rzeczy i po sprawie. Nie będzie podejrzeń, pomówień i ...pokusy.
I w tym samym kontekście: wobec nasilających się animozji i bezsensownych podejrzeń mam jeszcze jedną uwagę w kwestii regulaminów konkursów: dobrze by było, żeby uczestnicy nie oceniali sie wzajemnie. Po co mi maile, że komus postawiłam "tylko" cztery czy pięć, bo sama startuję. I to maile anomimowe. Nasze dane są dostepne i zaczynam się zastanawiać, czy to dobrze, skoro mozna z nich korzystać nie tylko w dobrej woli.
A już statystycznie rzecz biorąc: od następnego konkursu jaśniej precyzujcie kryteria. Jeżeli będzie decydowała wyłacznie średnia -ktoś, kto otrzymał tylko jedną ocenę- i jest to "6" położy na łopatki takiego, który będzie miał ocen 100, w tym jedną piątkę. Mnie osobiście oceny interesują średnio- wyjąwszy ewidentnie złośliwe działanie "gnid portalowych"- komentarze natomiast bardzo, bo pozwalają poprawiać się i robić coś lepiej w przyszłości. Ważna jest także ilość wyświetleń, bo ona wskazuje, czy jest popyt na daną tematykę i autora, czy raczej nie. I tyle. Może moje dywagacje nasuną Ci jakiś pomysł a może inni zabiorą głos w tej kwestii?
Pozdrawiam _Ewa

Ewa Łodź

Schowaj teksty   

Powiązane z

 
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Hobbystycznie założona strona genealogiczna Żbikowska oparta o Webtrees. Można znaleźć na niej sporo różnych nazwisk. Bardzo ciekawe materiały źródłowe z parafii Grążąwy.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).