Lewe menu

Humor»

Dajcie podbierak
 • Obecnie 4 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4/5 (4)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Do Hilarego i Ewy

Spoko Hilcio bez obawy,
Pojedynek? Broń mnie Boże,
Piszę tylko dla zabawy,
Co ten biedny prostak może.
Do szkoły miał pod górę,
Nad wodą spędzał wagary,
Od starych dostawał bórę,
Że zdawał to aż nie do wiary.
Ty z Ewą muzyka, książki, poezja,
Wiadomo wyższe sfery,
Pisanie Wasze - Finezja,
Idźcie Wy do cholery.
Poklepywanie i klaka,
Niedobrze mi się robi,
Zaleję chyba robaka,
Suszy mnie jak na Gobi.
Ustąpię miejsca "Pegazy",
Zostawię Wasze nerwy,
Nie miejcie do mnie urazy,
Spadam z Muzą do rezerwy.
czapek

Do Hilarego i Ewy
 • Obecnie 3 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,2/5 (11)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

To zróbcie raz porządek!

Primum non nocere

Jeśli nie kojarzą się dobrze punkty z tytułami, to po to jest "reforma", żeby poprawić. Jak się parę tronów zwali- nie szkodzi. Może to i lepiej. To może wkurzać ,że np. ja mam prawie 6000 punktów a Rysiek, podpora RO, czy Tomek- mniej. I nie wiem, czy do końca dobre było zrzucanie w jedno punktów z RO i RO Foto. Powstają takie dziwolągi jak moje.Adminie, przywróć właściwe wymiary. Ale sądzę, że pułap punktów adekwatnych do tytułów trzeba odpowiednio podnieść. Gość- od pierwszych punktów do 100.Bywalec to ..bywalec, czyli ktoś, kto bywa... dość regularnie. Powiedzmy powyżej 100 do 500. Weteran ( tenm co to już niejedno i długtrwale...) od 501 do 1000. A dopiero powyżej 1000 profesura. I to pod warunkiem, że 50% punktów jest za artykuły ( różne, nie tylko opowiadanka, pzrygody, ale także dzielące się wiedzą o wędkowaniu, łowiskach, przyrodzie, ochronie środowiska, ...). Tytuł profesora, skoro ma dawać pzrywileje ( np. przy ocenianiu innych) powinien zobowiązywać i być uczciwie zapracowany. To nobilitacja, to "primus inter pares". Ale na taki szacunek trzeba zapracować. Takie jest moje zdanie, nawet, jeśli ma polecieć moja profesura. Natomiast podoba mi się propozycja przydziału punktów za poszczególne publikacje ( brawo Kosu!) Dbajmy o poziom RO jako portalu a od pogaduch może faktycznie być Forum. Ciekawa jestem, co Wy na to.
Ewa

Ewa Łodź

Schowaj teksty   

Powiązane z

 
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: PPHU PROTEKT INT. BH jest firmą produkcyjno-handlową prowadzącą swoją działalność szczególnie na rzecz Ochotniczych Straży Pożarnych, ale także i innych jednostek ochrony przeciwpożarowej. Ubrania strażackie Podstawą funkcją firmy jest zapewnienie klientom możliwości nabycia szerokiego asortymentu ubrań i ubiorów wchodzących w skład osobistego wyposażenia strażaka.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).