Menu de la izquierda

Humor»

 Posición: 4 Cuenta de revisiones: 20

Zrozumienie

Żona do męża:
- nie rozumiem jak można spędzić cały weekend na rybach!
- "Nie rozumiem, nie rozumiem ..." - przedrzeźnia mąż! - Dlaczego zatem rozmawiasz o rzeczach, których całkiem nie rozumiesz?!

Zrozumienie
  • Actualmente 4 de 5 Estrellas.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 4,2/5 (20 valoraciones)

Gracias por tu valoración!

Ya has valorado esta página, sólo la puedes valorar una vez!

Tu valoración ha cambiado, gracias por contribuir!

Buscar

Publicidad

Rybie Oko/Otros/Ayuda/Tytuły profesorskie Rybiego Oka/zmiany/Do Admina- nie wierzę w garbate aniołki.... 

Do Admina- nie wierzę w garbate aniołki....

Primum non nocere

Darku, przy okazji porządkowania różnych rzeczy na RO, postaraj się załatwić kwestię, o której wspominałam, zwłaszcza w kontekście Regulaminu. W HP i Humorze nie można inaczej sprawdzić rozkładu uzyskanych ocen jak tylko klikając na gwiadkę przy ocenie ( najazd na ilość gwiazdek podaje tylko średnią ocen). W ten sposób chcąc sprawdzić "jak cię widzą" automatycznie dokonuje się samooceny, co jest sprzeczne z regulaminem RO i zgodnie z nim - zwłaszcza teraz, po nowemu- ma by surowo ścigane. A tak przy okazji: jak to się dzieje, że wiele publikacji na HP czy Humorze ma dziwnie rozłożone oceny: albo szóstki albo jedynki. Nic pośredniego, jakby nie istniały dwójki, trójki, czwórki, piatki...I dziwne jest to, że kanonada jest równomierna. Nie wierzę w garbate aniołki! Jeśli są oceniający- są i różne gusta a zatem różne oceny!!! Czyżby znowu na portal wróciło "żyjątko"? A może raczej "żyjatka", bo cosik się rozmnaża!!! I żeby było jasne: nie chodzi tu tylko o moje wpisy. Zjawisko się panoszy!

Ewa Łodź

Opinión estándar    

Relacionado con

 
RSS 2.0
E-mail al administrador Versin de la impresion Ayuda Bichos Libro de la huésped
Reklamy Krokus: Pozycjonowanie stron staramy się wykonać rzetelnie. Przykładowo tę stronę: Wszywki odzieżowe firmy zajmującej się nadrukiem np. kodów kreskowych na metkach, pozycjonujemy od dłuższego już czasu z sukcesem, na słowa i frazy kluczowe: metki odzieżowe, wszywki odzieżowe, etykiety samoprzylepne.

Rybie Oko se dedica a cada uno. Cada uno puede ofrecerse voluntariamente y ayudar con el edificio, la moderación y la administración. Cualquier persona que estará interesado en crear su propia visión de este foro puede escoger una pieza para ir con. Puede ser también la sección existente (humor ex, aguas, acoplamientos, los etc.) o nuevo. Si usted está interesado en crear el terraplén del RO esto y nos dice lo que usted quisiera hacer. Los administradores y los asesores existentes decidirán si usted merece hacer esto.