Left menu

Filters

Humour»

Rating: 4 Reviews count: 20

Zrozumienie

Żona do męża:
- nie rozumiem jak można spędzić cały weekend na rybach!
- "Nie rozumiem, nie rozumiem ..." - przedrzeźnia mąż! - Dlaczego zatem rozmawiasz o rzeczach, których całkiem nie rozumiesz?!

Zrozumienie
  • Currently 4 out of 5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 4,2/5 (20 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Search

Advertising

Shop news »

St. Croix Legend Black Ice- nowość na 2018 rok
St. Croix SOLE
St.Croix Premier Musky casting

Rybie Oko/Archives/Photos 

Photos

Olbrzymia część fotograficznych zasobów naszego serwera nie została przeniesiona do nowej galerii. Można ją znaleźć pod adresem http://archiwum.rybieoko.pl. W tym katalogu znajdziesz tylko kilkadziesiąt przypadkowo wybranych w danym momencie.

Wrocil do rzekito chyba pan linjezioronadchodzipoznańska WartaSan- moje ulubione łowisko muchoweAndrzej Kaczmarski i amurz kapitanskiego mostkaDodajemy nóżkituż tuż ...leszczykwakacje w śzwecjiRobi sie coraz bardziej nerwowo zbliza sie 9.oo zaraz sygnał do wypłynięcia  TURAWA 4.10.2003rleśna rzeczkaPszczółkaPierwszyWspomnienie jesieni.KarlinkiWieczór nad zalewem w Kobylej GórzeSumik z DunajcaMaly a cieszyGolden BlackTroć RobertasumikOrzeł bielik nad Jeziorwem SzarczWęgorniaPierwszy dorsz Przemka Połońskiego z Gdańska 10,20 kg.i104 cm.dł.ryby mają wolnepłoteczkiWidokpstrągPierwszy szczupak na własny woblerekNasza woda.Pieninywahadełko nr30OkońPilica przed ujściem do Wisłymuszka rocznik 80GarażalmeraOderkaKawałek wody, czy rybna ?Potok z Kwisy c.d.platna toaletaPortret  Małego RozbójnikaWierzbaszczupak6Zbiornik Chańcza w styczniuPiękna panna wyłowiona na wiosne z rzeki Płoniazaczyna się łowienie27Mucha na kwiatkuBoleń z Zalewu ZegrzyńskiegoSpławiki uklejoweKARPICHOKalisty-Pasłękawahadełko nr29mmp8St.Croix - akcjeWidok z lotu ptakaodra 2004łup TomaszaBania - sauna z basenem

Comments

Standard view   
 
RSS 2.0
E-mail to administrator Printerfriendly version Help Bugs Guest Book
Reklamy Krokus: PPHU PROTEKT INT. BH jest firmą produkcyjno-handlową prowadzącą swoją działalność szczególnie na rzecz Ochotniczych Straży Pożarnych, ale także i innych jednostek ochrony przeciwpożarowej. Odzież strażacka Podstawą funkcją firmy jest zapewnienie klientom możliwości nabycia szerokiego asortymentu ubrań i ubiorów wchodzących w skład osobistego wyposażenia strażaka.

Rybie Oko ma charakter otwarty, każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu. Każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może to być np. konkretny istniejący już dział (np. Humor, Wody, Linki, itp.) lub też całkiem nowy. Jeśi chcesz zostać współtwórcą RO wypełnij ten Feedback form i napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje czy zasługujesz na taką rolę.