Left menu

Filters

Humour»

Rating: 3,5 Reviews count: 57

Pchły

Wychodzą dwie pchły z kina i jedna mówi:
-idziemy pieszo czy czekamy na psa?

Pchły
  • Currently 3,5 out of 5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 3,3/5 (57 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Search

Advertising

Shop news »

FORESTA krem
FORESTA spray
Aqua-Vu Micro 5c
Aqua-Vu Micro 5
Aqua - Vu 715c Camera System
aqua glo, the dot
Tuleja korkowa

Rybie Oko/Articles/Clauses/Karta Wędkarska przez Internet - jak to zrobić... To możliwe... 

Karta Wędkarska przez Internet - jak to zrobić... To możliwe...

Rating: 0 
Rating count: 0 
 View count: 51207 
Comments count: 1 
ID: 50269 
Node: 29989 

Ostatnio natknąłem się na jakiś artykuł w Internecie na temat możliwości zrobienia Karty Wędkarskiej przez Internet. Postanowiłem to sprawdzić i zagłębić się bardziej w taki sposób egzaminu. Zacząłem od tego, że znalazłem osobę, która wpadła na taki sposób i do tego postanowiłem zainwestować 5zł i uniknąłem opłaty 25zł manipulacyjnej jako, że nie mam ukończonych 18 lat.

Napisałem odpowiedniego maila z prośbą o pytania egzaminacyjne. Po kilku godzinach (około 5) dostałem odpowiedź w formie maila z załącznikiem, w którym były pytania, dokładnie 10. Nie będę ich teraz przytaczał. W każdym bądź razie były takie jak na normalnym egzaminie tylko, że więcej. Po odpowiedzeniu na nie i odesłaniu dostałem odpowiedź, że zdałem i że muszę przesłać 5zł na podane konto. Tak też zrobiłem. Po 2 dniach priorytetem dostałem list do skrzynki, w którym było zaświadczenie o zdanym egzaminie. Poszedłem do starostwa i co się okazuje. Otuż takowe zaświadczenie jest jak najbardziej ważne i mogę za jego pomocą wyrobić kartę. Ale na tym nie zakończyłem swojego śledztwa. Powędrowałem do koła PZW w Świdnicy (bo tu jest najbliższe) i zapytałem czy gdy zdawałem egzamin w innym kole to czy mogę uzyskać legitymację wędkarską i opłacić i łowić. Oczywiście! W kartotece tylko muszą napisać (albo nie muszą tylko chcą), że zdawał egzamin w innym mieście. Wszystko można załatwić i normalnie mieć kartę zdając egzamin przez Internet.

Reviews and comments

Standard view   
   
 
RSS 2.0
E-mail to administrator Printerfriendly version Help Bugs Guest Book
Reklamy Krokus: Odoo - Open source ERP

Rybie Oko ma charakter otwarty, każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu. Każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może to być np. konkretny istniejący już dział (np. Humor, Wody, Linki, itp.) lub też całkiem nowy. Jeśi chcesz zostać współtwórcą RO wypełnij ten Feedback form i napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje czy zasługujesz na taką rolę.