Left menu

Filters

Search

Advertising

Shop news »

FORESTA krem
FORESTA spray
Aqua-Vu Micro 5c
Aqua-Vu Micro 5
Aqua - Vu 715c Camera System
aqua glo, the dot
Tuleja korkowa

Formuła zdawania.

Dariusz Żbikowski

Jeśli formuła zdawania będzie taka sama to nie pozostani nic innego tylko prędzej czy później zgłosić sprawe prokuraturze

PS. Moim skromnym zdaniem ten, jak go dumnie nazwałeś, "portal" od samego początku istnienia zdaje się, że jest interesem prywatnym. Wystarczy nieco pogrzebać po sieci i skojarzyć różne fakty. Np. takie dwa nazwiska:

Mariusz Drozdowski, prezes spółki Rybobranie.pl.
Bartosz Drozdowski, dyrektor działu internetu w firmie, dostarczajacej reklamę, ARBOmedia Polska

Jakoś wygląda mi to na niezły rodzinny interes - choć kto wie, może się mylę

Pozdrawiam,
Admin Darek

---
Kto pyta, jest głupcem przez pięć minut; kto nie pyta, pozostaje nim do końca.

Standard view   

Related to

Karta Wędkarska przez Internet - jak to zrobić... To możliwe...

 
RSS 2.0
E-mail to administrator Printerfriendly version Help Bugs Guest Book
Reklamy Krokus: Staramy się wykonywać dobre pozycjonowanie stron. Przykładowo tę stronę, firmy zajmującej się nadrukiem etykiet tekstylnych, Metki odzieżowe pozycjonujemy od dłuższego już czasu z sukcesem, na słowa i frazy kluczowe: metki odzieżowe, wszywki odzieżowe, etykiety samoprzylepne.

Rybie Oko ma charakter otwarty, każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu. Każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może to być np. konkretny istniejący już dział (np. Humor, Wody, Linki, itp.) lub też całkiem nowy. Jeśi chcesz zostać współtwórcą RO wypełnij ten Feedback form i napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje czy zasługujesz na taką rolę.