Left menu

Filters

Humour»

Rating: 3 Reviews count: 30

Prawo jazdy.

Jest rok 2050. Na autostradzie w Niemczech patrol policji zatrzymuje samochód. Policjant zwraca się do kierowcy:poprosze prawo jazdy. Kierowca posłusznie wręcza policjantowi dokument. Ten go przegląda i zwraca się do swego kolegi. Patrz Ali jakie śmieszne nazwisko ma ten facet. Wyobraź sobie, że on się nazywa Schmidt.

Prawo jazdy.
  • Currently 3 out of 5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 3,1/5 (30 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Search

Advertising

Shop news »

St. Croix SOLE
FORESTA krem
FORESTA spray
Aqua-Vu Micro 5c
Aqua-Vu Micro 5
Aqua - Vu 715c Camera System
aqua glo, the dot

Gdzieś...

Szkoda, że masz to gdzieś, ale czy Ty się czasem nie alienujesz na własne życzenie? I jeszcze: Ja z reguły, ani sporów, ani gadulstwa nie czytam. Czasem pierwsze dwa, trzy zdania, aby stwierdzić, że rzecz nie warta funta kłaków. W sprawach poważniejszych zdarza mi się zabrać głos, ale krótko. Ale z ilości stron forum (wcwi) widzę, jak niektórzy do upadu spierają się i sami chyba już zapomnieliby o co, gdyby nie tytuły postów. I tyle. Pozdrawiam i przy okazji dziękuję za komentarze do moich żartobliwych (czasem nie) migawek z wędkarskich ścieżek. Hiljot.
Standard view   

Related to

Eksperymentalny Internetowy Rejestr Połowów

Dariusz Żbikowski
 
RSS 2.0
PDF
E-mail to administrator Printerfriendly version Help Bugs Guest Book
Reklamy Krokus: Polski Drukarz

Rybie Oko ma charakter otwarty, każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu. Każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może to być np. konkretny istniejący już dział (np. Humor, Wody, Linki, itp.) lub też całkiem nowy. Jeśi chcesz zostać współtwórcą RO wypełnij ten Feedback form i napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje czy zasługujesz na taką rolę.