Left menu

Comments

Search

Advertising

Shop news »

FORESTA krem
FORESTA spray
Aqua-Vu Micro 5c
Aqua-Vu Micro 5
Aqua - Vu 715c Camera System
aqua glo, the dot
Tuleja korkowa

Rybie Oko/By the water/RO's news/Fishing.pl w pierwszej 200 witryn? 

error::1 [2]

  • Some errors occurred, see debug for more information.

Fishing.pl w pierwszej 200 witryn?

View count: 16696 
Comments count: 1 
ID: 31382 
Node: 18981 

Na stronach wyszukiwarki Szukacz można znaleźć listę najpopularniejszych witryn 2005 roku. Miło nam poinformować, że nasz adres www.fishing.pl również znalazł sie na niej.

Na liście znajdujemy sie na 359 pozycji z ilością "Przekierowań na milion kliknięć" równą 184.

Jeśli uwzględnimy, że do naszego portalu prowadzą jeszcze równoważne adresy www.pzw.pl i www.rybieoko.pl (o innych IP) to wynik łączny zmienić winien się sporo. Szacując baaaaaardzo skromnie, że na każdy z tych adresów przypadło tylko 50 "Przekierowań na milion kliknięć", to uzyskamy szacunkowy wynik sumaryczny równy 284.

Taki wynik dawałby nam, uwaga!... miejsce....... w pierwszej 200-ce!!

Comments

Standard view   
 
RSS 2.0
E-mail to administrator Printerfriendly version Help Bugs Guest Book
Reklamy Krokus: Tu porozmawiasz na każdy temat dotyczący pięknego wędkarskiego hobby. Forum wędkarskie to miejsce na wymianę poglądów pomiędzy wędkarzami, to także kopalnia wiedzy o tym sporcie.

Rybie Oko ma charakter otwarty, każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu. Każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może to być np. konkretny istniejący już dział (np. Humor, Wody, Linki, itp.) lub też całkiem nowy. Jeśi chcesz zostać współtwórcą RO wypełnij ten Feedback form i napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje czy zasługujesz na taką rolę.