Left menu

Filters

Humour»

Rating: 2,5 Reviews count: 839

Fishing Rules

Fishing rule #1: The least experienced fisherman always catches the biggest fish.
Fishing rule #2: The worse your line is tangled, the better is the fishing around you.
Fishing rule #3: Fishing will do a lot for a man but it won't make him truthful.

Fishing Rules
  • Currently 2,5 out of 5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 2,7/5 (839 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Search

Advertising

Łowisko specjalne HALINÓW

HALINÓW
Type: Pond

Short information

Staw o powierzchni 4,3 ha, średniej głębokości 1,8 m.

Address

Miasto: Halinów
Kod: 05 -074
Ulica: Powstania Styczniowego 20

Contact information

Tel.: 022 -783-60-28
Fax:
Email: pzwokregmazowsze@icenter.pl
WWW: http://www.p...sze.icenter.pl/

Full information

Ryby, które można w nim złowić, to: karpie, karasie srebrzyste, sumy europejskie, jesiotry i liny. W łowisku pływa duża ilość karpi o masie pow 10 kg i jesiotry pow 8 kg.

Przy łowisku prowadzony jest punkt handlowo-gastronomiczny, w którym można zaopatrzeć się w zanęty i przynęty oraz smacznie zjeść.

Łowisko czynne jest w okresie od 15. 04 do 15.10 w godzinach od wtorku do piątku od 6.00 do 19.00, w soboty, niedziele i święta od godz. 5.00. W poniedziałki nieczynne. Zakaz zabierania ryb o masie powyżej 3,5 kg.

Regulations

Czas wędkowania - 3 złote za godzinę i 2 złote za godzinę osoby towarzyszące oraz młodzież do 15 lat + opłata za zabierane ryby wg cennika dostepnego na łowisku.

Reviews and comments

Standard view   
   
 
RSS 2.0
E-mail to administrator Printerfriendly version Help Bugs Guest Book
Reklamy Krokus: PPHU PROTEKT INT. BH jest firmą produkcyjno-handlową prowadzącą swoją działalność szczególnie na rzecz Ochotniczych Straży Pożarnych, ale także i innych jednostek ochrony przeciwpożarowej. Ubrania strażackie Podstawą funkcją firmy jest zapewnienie klientom możliwości nabycia szerokiego asortymentu ubrań i ubiorów wchodzących w skład osobistego wyposażenia strażaka.

Rybie Oko ma charakter otwarty, każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu. Każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może to być np. konkretny istniejący już dział (np. Humor, Wody, Linki, itp.) lub też całkiem nowy. Jeśi chcesz zostać współtwórcą RO wypełnij ten Feedback form i napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje czy zasługujesz na taką rolę.