Left menu

Filters

Humour»

Rating: 2,5 Reviews count: 839

Fishing Rules

Fishing rule #1: The least experienced fisherman always catches the biggest fish.
Fishing rule #2: The worse your line is tangled, the better is the fishing around you.
Fishing rule #3: Fishing will do a lot for a man but it won't make him truthful.

Fishing Rules
  • Currently 2,5 out of 5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 2,7/5 (839 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Search

Advertising

Rybie Oko/Data bases/Fishery/Łowisko Snopki  

Łowisko Snopki

Łowisko Snopki
Type: Lake

Short information

Łowisko Snopki jest częścią Jeziora Brzozolasek.

Address

Miasto: Pisz
Kod: Pisz 12-200
Ulica: Polska

Contact information

Tel.: 502 514 366
Fax:
Email: brzozolasek@asi.pl
WWW: http://www.brzozolasek.pl/

Full information

Do terenu prywatnego łowiska można zaliczyć kanał o dł.400 m,rozlewisko i staw o łącznej powierzchni ok. 13 ha. Jezioro Brzozolasek dzierżawi od lat PZW Ruciane Nida o pow. ok. 160 ha , północna strona o pow. ponad 13 ha została uznana za zarośniętą i zaliczona do gruntów zakrzewionych i sprzedana w ręce prywatne.

Snopki

Dużym nakładem pracy własnej i siłą przyrody został przywrócony dawny kształt jeziora czyli reaktywowano kanał łączący jezioro z rozlewiskiem i stawem . Z faktu odbudowy terenu ucieszyły się ryby i masowo wpływają na tarło nie nękane przez kłusowników wyposażonych w widły i ościenie.Szerokość kanału wynosi kilka metrów i niemożna go pokonać skacząc po kępach jak również umożliwia wpłynięcie PSR. Średnia głębokość na stawie wynosi ok. 2 m, na rozlewisku i kanale do 1 m.Gęsta roślinność muliste dno daje podstawy do zaliczenia tego akwenu jako karasiowate. Połowy: lin , szczupak ,płoć ,krasnopiórka ,karaś ,krąp ,okoń czasami węgorz . Przynęty na ryby drapieżne mało zanurzające ,w okresie letnim gdy poziom wody niski po zarzuceniu spiningiem widać wyrażnie fale gdy szczupak atakuje przynęte ,daje to dodatkowe niezapomniane wrażenia .

Snopki 1

Bujna flora i fauna ,odosobnienie akwenu daje możliwość obserwacji przyrody i zdarzeń oglądanych tylko na filmach np.ataki ptaków drapieżnych na ryby podczas tarła ,pracujące bobry ,lęgowiska ptactwa wodnego, przemykające wydry ,czaple i żurawie .

Do dyspozycji wędkarzy są pokoje 2 osobowymi z łazienkami, aneksem kuchennym i tarasem, możliwość dostawki lub łóżeczka dziecinnego, poza tym na terenie ośrodka jest grill, wyznaczone miejsce na ognisko, boisko do siatkówki i pokój do tenisa stołowego.

Plan

Regulations

1.Pokój 2 os. od 60 do 80 PLN , weekend 80 PLN ,powyżej 3 dni 60 PLN

Reviews and comments

Standard view   
   
 
RSS 2.0
E-mail to administrator Printerfriendly version Help Bugs Guest Book
Reklamy Krokus: Tworzenie systemów CMS (Content Management System) oraz CRM (Customer Relationship Management) to jedna z podstawowych działalności i specjalności firmy Krokus SP. z o.o. Specjalizujemy się we wdrożeniach CMS eZPublish czyli systemów interetowych zarządzania zarówno cała firmą, jej relacjami z klientami, jak i treścią stron.

Rybie Oko ma charakter otwarty, każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu. Każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może to być np. konkretny istniejący już dział (np. Humor, Wody, Linki, itp.) lub też całkiem nowy. Jeśi chcesz zostać współtwórcą RO wypełnij ten Feedback form i napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje czy zasługujesz na taką rolę.