Left menu

Filters

Humour»

Rating: 5 Reviews count: 4

Naprawa obuwia.

Po piętnastu latach odsiadki, gościu wychodzi z kicia. Odbiera swoje rzeczy osobiste, przebiera się w cywilne ciuchy i wychodzi wreszcie na wolność. Za więzienna bramą sprawdza jeszcze kieszenie i ku swemu zdziwieniu, w kieszeni marynarki znajduje kwitek od szewca na naprawę obuwia. Pojechał do swego rodzinnego miasta, zamieszkał kątem u znajomego i pomału przyzwyczajał się do życia na wolności. Po kilku dniach, przypomniał sobie o kwitku od szewca. Z ciekawości postanowił tam pójść. Zakład szewski nadal tam był. Wchodzi do środka i dostrzega tego samego szewca sprzed kilkunastu lat. Szewc się postarzał, pochylił ale ten sam. Wyciąga kwitek i podaje szewcowi. Ten go ogląda, przeprasza i wychodzi na zaplecze. Po dobrych kilku minutach wraca, oddaje kwitek i mówi: będą gotowe na czwartek.

Naprawa obuwia.
  • Currently 5 out of 5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 5/5 (4 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Search

Advertising

Ferropol

Last mofified: Monday 02 June 2008

Short information

Producent pilkerów

Full information

Z dniem 01.06.2008 r oficjalnie rozpoczynamy produkcję i sprzedaż jednej z najbardziej doskonałej w historii rozwoju przemysłu wędkarskiego na świecie sztucznej przynęty do połowów morskich ryb drapieżnych o popularnej nazwie w Polsce – pilker.

Dane techniczne produktu

Nazwa produktu – Pilker + trzy kółka łącznikowe, dwa dolne jedno górne ( 10, 20, 30 kg ) i agrafka z krętlikiem ( 30 kg)
Typ – SCh ( stal aut. chromowana )
Masa ( waga ) – 250 gr.
Ilość diod LED – 3 szt. 3n color
Wymiary – 180 mm dł.
Uszczelnienie – samozasysający system 2D
Zasilanie - 12V IN
Świecenie – pulsacyjne, nieregularne, 500 kolorów w poświacie
Dźwięki – infradźwięki chaotyczne
Czas pracy – nieprzerwanie 12 h ( uwaga : po krótkiej przerwie – 1godz. bateria znów jest naładowana a czas pracy tylko nieznacznie się skróci)
Elementy dodatkowe na wyposażeniu

Pokrowiec – płótno( lub skóra za dopłatą )
Bateria – 12 V z pojemnikiem transportowym

Przeznaczenie

dorsze, rdzawce, graniki i inne - w połowach dennych,
łososie tuńczyki, mieczniki i inne - w trollingu
marliny - w big game fishing
rekiny ?

no cóż, niedawno byliśmy sprawdzić szczelność pilkera na dużych głębokościach w okolicy cudnej wyspy. Okazało się że zszedł na 450 m ( tyle było plecionki na kołowrotku ) i nic mu się nie stało ( tj. prawie 50 atm.) żadnych śladów rozszczelnień. Niestety za drugim podejściem na głębokości ok. 40 m coś wzięło że o mało wędki nie wyrwało. Po pół godzinie zobaczyliśmy – rekin błękitny, obok jeszcze z dziesięć. Później już tylko głowa tego jednego, ogromna szamotanina a przy powierzchni jeszcze jeden i……. ani głowy ani pilkera – cisza i w oddali trójkątna płetwa grzbietowa. Dowódców okrętów podwodnych prosimy o nie strzelanie przez jakiś czas bo to na pewno nie wroga jednostka.

dane na produkcie zawierają
numer kolejny, typ ( S lub B ), kraj przeznaczenia, rok produkcji, skrót nazwy producenta.
Więcej informacji na stronie www.Ferropol.pl

Address

Miasto: Radom
Kod: 26-600
Ulica: Paderewskiego 21/12

Contact information

Tel.: 0602630495
WWW: www.Ferropol.pl
Tel.:
Tel.:

Reviews and comments

Standard view   
   
 
RSS 2.0
E-mail to administrator Printerfriendly version Help Bugs Guest Book
Reklamy Krokus: Wędkarstwo spławikowe

Rybie Oko ma charakter otwarty, każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu. Każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może to być np. konkretny istniejący już dział (np. Humor, Wody, Linki, itp.) lub też całkiem nowy. Jeśi chcesz zostać współtwórcą RO wypełnij ten Feedback form i napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje czy zasługujesz na taką rolę.