Left menu

Filters

Comments

Search

Advertising

Shop news »

FORESTA krem
FORESTA spray
Aqua-Vu Micro 5c
Aqua-Vu Micro 5
Aqua - Vu 715c Camera System
aqua glo, the dot
Tuleja korkowa

Willa Ewa -Wczasy Wędkarskie

Type: Sea

Short information

Zapraszam na wyprawy wędkarskie , bezpieczną łodzią motorową..Mile widziane grupy cztero osobowe ..Polujemy na zatoce gdańskiej głównie na dorsza ,łososia i belonę..Posiadam bazę noclegową w nowo wybudowanym obiekcie, udostępniam sprzęt oraz zaplecze do przerobienia złowionej rybki......Więcej info na naszej stronie www.turystyk...l/Klemensiewicz lub na profilu Naszej Klasy pod wpisem Wczasy wędkarskie...........W przypadku rezerwacji proszę o kontakt tel. 601679854

Address

Miasto: Jastarnia
Kod: 84-140
Ulica: Sztormowa 60

Contact information

Tel.: 601679854
Fax:
Email: bonawik@o2.pl
WWW: www.turystyk...l/Klemensiewicz
54.572062 18.720703 Jastarnia Gdańsk

Reviews and comments

Standard view   
   
 
RSS 2.0
E-mail to administrator Printerfriendly version Help Bugs Guest Book
Reklamy Krokus: Kiedy wybrać się na ryby? Będą dziś brały czy nie? Na tem pytanie odpowie Ci księżycowy Kalendarz brań Jak wiadomo, księżyc ma wpływ na wiele zjawisk zachodzących na ziemi, na brania ryb także.

Rybie Oko ma charakter otwarty, każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu. Każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może to być np. konkretny istniejący już dział (np. Humor, Wody, Linki, itp.) lub też całkiem nowy. Jeśi chcesz zostać współtwórcą RO wypełnij ten Feedback form i napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje czy zasługujesz na taką rolę.