Left menu

Humour»

Rating: 4 Reviews count: 97

Rekinie nauki

Młody rekinek podpytuje ojca, starego rekina,
- Tato! Tato! Powiedz jak poluje się na ludzi?!
Stary rekin:
- Dobrze powiem ci. Jak zobaczysz człowieka w wodzie to podpływasz, wystawiasz płetwę grzbietową i okrążasz go pierwszy raz. Chwilę czekasz i okrążasz go drugi raz. Potem podobnie trzeci. Na koniec okrążasz go jeszcze jeden raz i dopiero wtedy możesz go zjeść.
- Tato! Tato! Ale po co mam go tyle razy okrążać!? Nie mogę go zjeść od razu?!
- Możesz i od razu, jeśli wolisz jeść razem z g....m.

Rekinie nauki
 • Currently 4 out of 5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,9/5 (97 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Search

Advertising

Shop news »

St. Croix Legend Black Ice- nowość na 2018 rok
St. Croix SOLE
St.Croix Premier Musky casting

Rybie Oko/Others 

Others

Folder Polls

Zebrane ankiety, które przeprowadzaliśmy na naszych stronach. Wiele z nich jest nadal aktywna i możesz w nich dołożyć swój własny głos. Wyniki wielu z nich mogą również być dla Ciebie interesujące. Warto więc tu zajrzeć.

Folder Keywords index

Alphabetical keywords index

Folder Help

Tu staramy się zebrać odpowiedzi na wszelkie pomocne pytania. Jeśli jednak mimo wszystko nie udało Ci się znaleźć odpowiedzi na swe pytanie, zadaj je na naszym Forum dyskusyjnym lub kliknij na ikonkę listu, na dole strony, i wyślij nam swe zapytanie bezpośrednio.

Folder Guestbook

Będziemy wdzięczni za każdy pozostawiony tu wpis, niezależnie od tego czy będzie dla nas miły czy też nie. Będziemy jednak konsekwentnie usuwać wszelkie wpisy, które będą nosiły cechy ogłoszeń lub reklamy.

Folder Moderation

Rybie Oko ma charakter otwarty, każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu. Każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może to być np. konkretny istniejący już dział (np. Humor, Wody, Linki, itp.) lub też całkiem nowy. Jeśi chcesz zostać współtwórcą RO wypełnij ten Feedback form i napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje czy zasługujesz na taką rolę.

Folder Bugs and alerts

Bez wątpienia nie ustrzegliśmy się błędów na stronach. Będziemy wdzięczni za zgłoszenie nam każdego z nich. Prosimy o BARDZO dokładny i szczegółowy opis. Podaj również gdzie i kiedy występuje dany błąd. Czym dokładniej to zrobisz tym szybciej go znajdziemy i usuniemy.

Możliwe, że masz jakiś pomysł czy też zauważasz możliwe ulepszenie naszych stron. Tutaj też możesz to nam zasugerować.

Kliknij na migającą ikonkę "plusa" w tytule, jeśli chcesz zgłosić błąd,

Folder Contact

Our address, bank, telephone, E-mail form etc.

more...

Folder Regulations on "Rybie Oko"

All publications which will not follow rules may be deleted. We publish this few prompts and we kindly request to fallow them.

 • On this Forum we do not use swear-words. (Excepions only in the reasonable cases). We comment topics, not the person.
 • We always introduce with real name and surname and we write our valid E-mail.
 • We refer only the part of the topics which we comment, not whole text.
 • We never refer private mail.
 • We try to add our posts regarding to their topics. If we only want to ask our friends about sth not connected to the topic we mark as "Off topic".
 • Post that are not related to the topic may be transfered to the related topic by Moderator without warning.
 • Great letters, which in netrules mean skream, we use only in situations when we want to scream!
 • If it is possible we try to give our posts their own names, it will help with reading the Forum. This is not a rule, it is only a suggestion.
 • We try not to add comments as "You are right".
 • It is good to remember that there is a possibility to change or delete the post unless the first comment has shown.
 • People related to the fishing as a professional are obligated to mention this fact in their posts
 • Commerce activity (Excluding commerce forum) is forbidden. This rule involves corporations.

Not following this few rules may cause deleting of the post from Forum without worning or even complete banning of the user.

Folder Telegramas SMS

Jeśli tylko masz ochotę, możesz prosto znad wody przesłać nam krótka informację SMS-em. Zostanie ona natychmiast opublikowana. Możesz zatem pochwalić się np. swym sukcesem lub opisać wszystkim czytelnikom coś, co właśnie zauważyłeś/aś.

Twój telegram zostanie również natychmiast opublikowany w naszym serwisie WAP - pod adresem wap.fishing.pl

Już niebawem uruchomimy także obsługę serwisu MMS - wtedy będziesz także mógł/a przesłać nam do opublikowania swoją fotkę z telefonu. O uruchomieniu tej usługi powiadomimy oddzielnym komunikatem.

Folder Reglamento SMS Premium

Przedmiotem niniejszej regulacji jest ustalenie zasad i warunków uzyskiwania przez Klientów dostępu do zasobów i usług świadczonych w Serwisie internetowym „Rybie Oko” (www.rybieoko.pl) przez Krokus Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Kamińskiego 31 wpisaną do KRS pod numerem 0000032641, zwaną dalej Organizatorem, pod warunkiem wcześniejszego dokonania płatności poprzez przesłanie przez Klienta wiadomości SMS Premium na wskazany numer.

more...

Folder Promoted positions

Escpecially promoted positions by Redaction of the Rybie Oko

Folder CopyRights

Wszelkie materiały zamieszczone na łamach serwisu internetowego Rybie Oko są chronione prawami autorskimi. Prawa te należą w większości przypadków pośrednio lub bezpośrednio do autorów tychże materiałów. W pozostałej części należą one bepośrednio do redakcji serwisu - czyli do zarządzającej serwisem spółki - Krokus Sp. z .o.o. (lub spółki Żbik Sp. z o.o. zarządzajacej sklepem internetowym).

more...

Latest topics and comments

czas wschodu i zachodu
Dariusz Żbikowski

Możesz podać przykład problemu? Nie widzę w kalendarzu lipca nic podejrzanego.

Top

Czy poprzesz?!
Jarosław Szczepaniak

Jeśli winni takiego stanu poniosą odpowiedzialność karną! Winni, czyli dotychczasowe władze, a na ich czele imć generalisimus i były prezes PZW. Nie po to 10 lat temu podpisywałem się pod petycją, która dawała im pole do wprowadzenia ogromnych ograniczeń w RAPR: limity, wymiary, widełki, by teraz samemu się karać za ich bezmyślność i niegospodarność/przekręty. Masochistą nie jestem! Ja i tak ryb nie zabieram, więc nie zauważę nawet jeśli już nic nie będę łowił. Do pierdla złodziei!

Top

Jakość a ilość

Gdy nie ma juz co łowić, nie ma sensu się zastanawiać nad sprzętem. Z pustej wody najlepsza wędka nie wyczaruje brania. Oczywiście trzeba kupić najwygodniejszy, najfajniejszy, na jaki człowieka stać, przynajmniej tyle będzie radochy z wędkarstwa. T

Top

Pozdrowienia od rybaka z Mazur - polecam jezioro Drwęckie, jezioro Szeląg, jezioro Pluszne i jezioro Maróz.

nie tylko u Was ryba wybita.Narie i wuksniki puste.nie ma ryby w naszych wodach((

Top

Finał Walecznych Ryb
Mateusz Sławiński

Interesujący wynik ankiety. Lin na trzeciej pozycji, brzana uplasowała się na drugim miejscu. Najwyższy stopień podium okupuje sum, ale czy rzeczywiście, biorąc pod uwagę stosunek masy do siły jest on aż tak waleczny?? Gdyby tak było to naprawdę trudno byłoby go złowić nawet najlepszym łowcom tych wąsatych potworów.
Lin i brzana, zdecydowanie tak. Nie są największymi rybami, lecz uwzględniając ich masę, to potrafią dać solidnie w kość.
Mateusz

Top

Mister Walecznych Ryb - eliminacje
Dariusz Żbikowski

Kiedyś wypada rozstrzygnąć eliminacje. Przyjmijmy zatem, że tym momentem będzie osiągnięcie najbliższej okrągłej setki głosów.


PS. Mądrzy ludzie! Może WY umiecie to mi wyjaśnić, bo ja już nic nie kumam. Tylko w maju strony odwiedziło do tej pory 71 877 (SŁOWNIE: siedemdziesiąt jeden tysięcy osiemset osiemdziesięciu siedmiu użytkowników - to wg. statystyk niezależnej firmy badającej ruch internetowy ...Gemius.pl). Z tej liczby tylko jakiś promil oddaje głos w tej, w końcu dość ciekawej ankiecie!. O co tu chodzi?

Top

Mister Walecznych Ryb - eliminacje
Dariusz Żbikowski

Wybory zapowiadają się ciekawie. Amur - godny przeciwnik. Boleń - istna strzała. Karp - to czołg, wiadomo. Łosoś, lin - twarde rybki. Okoń - szczególnie ten większy w proporcji do wagi, hmmm. Sum, szczupak... wybór szeroki. Na co by tu zagłosować?!?!? Oj, trudna decyzja!

Top

Miss Walecznych Ryb - eliminacje
Dominico Bomboni

ad innych ... babka , od lat 90 biedny nasz Bałtyk zaznajomil sie z inwazyjnym charakterem tej ryby ... waleczna jak malo która

Top

Miss Walecznych Ryb - eliminacje
Dominico Bomboni

Moim zdaniem Wzdrega ... Pospolita ryba "łatwo" łapana przy trzcinach na małym gruncie ... ale jak ma sie juz do czynieniaa z kilkuset gramową to sie okazuje ze wiele radosci z "walki" dostarcza .... no i jeszcze to ze o zaczep łatwo w warunkach Jej połowu ... no i to że sprytna bywa ... i bardzo czesto gdy jedna się zerwie Całe stado się umywa

Top

Zakaz spinningowania!

Dziękuje wszystkim ankietowanym za chęć udziału w sondzie. Dziękuję wędkarzom, którzy byli "przeciw". Dziękuję również tym, którzy byli za pozostawieniem zakazu wiosennego spinningowania. Wszystkie głosy są bardzo cenne. Na ich podstawie można sądzić, że przepis ten był chybiony. Mam nadzieję, że włodarze Okręgu Kieleckiego wyciągną z niej wnioski, a przedstawiciele innych, zastanowią się, nim wprowadzą go u siebie.
Jestem nieco zawiedziony, że nikt nie "podniósł rękawicy".No cóż, uzasadnienie swojego głosu nie było obowiązkowe. Pozostaje tylko niedosyt, że może koledzy mają argumenty za pozostawieniem takowego zakazu, a ja, o nich nic nie wiem. Oczywiście poza tym, że to my wędkarze jesteśmy kłusownikami(w/g prezesów kół wędkarskich). Nawet teraz, gdy to piszę, szlag mnie trafia.Przypomnę jeszcze tylko, że w sklepach wędkarskich Kielc, wystawiono ankiety imienne. Dziś byłem w jednym z nich.Uzbierało się parę kartek podpisów.Wykorzystam bezlitośnie przed wyborami.Wtedy się okaże,kto da głowę "pod topór". Z wędkarskim pozdrowieniem Sławek Węgrzyn.
P.S.
Dlaczego po kliknięciu na górnym pasku "ankiety", wyświetla się jakaś ankieta z 2005 roku, a nie tematy wszystkich dotychczasowych?

Top

 
RSS 2.0
E-mail to administrator Printerfriendly version Help Bugs Guest Book
Reklamy Krokus: Sprzęt wędkarski

Rybie Oko ma charakter otwarty, każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu. Każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może to być np. konkretny istniejący już dział (np. Humor, Wody, Linki, itp.) lub też całkiem nowy. Jeśi chcesz zostać współtwórcą RO wypełnij ten Feedback form i napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje czy zasługujesz na taką rolę.