Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 3,5 Ilość ocen: 27

Pan i rybka

Podchmielony facet wraca do domu. Po cichutku wchodzi do sypialni. Niechcący strąca akwarium ze złotą rybką.
Akwarium ląduje na podłodze. Biedna rybka rozpaczliwie zamyka i otwiera pyszczek.
Wkurzony facet:
- Coooo! ... na pana mordę drzesz?!

Pan i rybka
 • Obecnie 3,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,7/5 (27)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Propaganda sukcesu

W obiecanki wierzyć każe

więcej...

Propaganda sukcesu
 • Obecnie 3,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,3/5 (3)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Rybie Oko/Ryby/Ryby Świata/Koza kaspijska 

Koza kaspijska - Cobitis caspia

Koza kaspijska

Karpiokształtne

Ciało długie i wąskie. Głowa silnie bocznie ścieśniona. Wąski, dolny otwór gębowy. Na górnej szczęce sześć długich wąsików, cztery z przodu, dwa w kącikach warg. Te ostatnie sięgają poza tylną krawędź oka. Przedni otwór nosowy krótki i rurkowaty. Poniżej oka podwójny kolec - przedni znacznie krótszy od tylnego. Na dolnej stronie trzonu ogonowego dobrze wykształcony tłuszczowy kil, na górnej stronie tylko w tylnej części. Łuski bardzo małe, częściowo wrośnięte w skórę. Płetwa grzbietowa z 7-9, odbytowa z 6-7, a ogonowa z 14 promieniami. Dojrzałe płciowo samce mają silnie rozbudowaną przednią część ciała. Zęby gardłowe jednorzędowe, zazwyczaj 8-8. Długa, wyraźna wstęga, biegnąca od oka do nasady płetwy ogonowej, często poniżej odbytowej. Na grzbiecie i bokach występują małe, ciemne plamy i punkty. Płetwy grzbietowa, ogonowa i odbytowa z rzędami ciemnych punktów. U nasady płetwy ogonowej widoczne dwie ciemne plamy. Długość 4 do 5 cm, maksymalnie 7 cm.

Zarówno w wodach słodkich, jak i słonawych wodach delty dużych rzek, uchodzących w zachodniej części do Morza Kaspijskiego.

Słabo poznany. Tarło - kwiecień do maja. Ikra składana jest. zazwyczaj w rejonie wód słodkich, chociaż spotykana bywa również w słonawych wodach delty. Jaja przyczepiają się do piasku, żwiru i roślin - zależnie od miejsca, w którym zostały złożone.

Żyjące na dnie zwierzęta bezkręgowe.

Ryby i prawo:

Dyskusje i komentarze

Schowaj teksty   
 
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Staramy się wykonywać dobre pozycjonowanie stron. Przykładowo tę stronę, firmy zajmującej się nadrukiem etykiet tekstylnych, Wszywki odzieżowe pozycjonujemy od dłuższego już czasu z sukcesem, na słowa i frazy kluczowe: metki odzieżowe, wszywki odzieżowe, etykiety samoprzylepne.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).