Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 5 Ilość ocen: 2

Pechowy dzień

Na ławce w parku siedzi smutny facet, w ręku trzyma butelkę. Siedzi i patrzy w tę butelkę. Siedzi tak godzinę. Nagle do jego ławki podchodzi dresiarz, rozwala się obok, zabiera facetowi flaszkę, wypija jednym łykiem zawartość i beka potężnie. Smutny dotąd mężczyzna zaczyna płakać.
- Stary, nie becz, żartowałem - mówi zakłopotany dresiarz. - Choź, tu obok jest monopolowy, kupię ci nową flaszkę.
- Nie o to chodzi - tłumaczy mężczyzna. - Nic mi się nie udaje. Zaspałem i spóźniłem się na bardzo ważne spotkanie. Moja firma nie podpisała kontraktu, więc szef mnie wywalił. Wychodząc z firmy, zobaczyłem, że ukradli mi samochód, więc wziąłem taksówkę do domu. Kiedy taksówka odjechała, zorientowałem się, że zostawiłem w niej portfel ze wszystkimi dokumentami. A w domu - co? W domu moja żona pieprzy się z innym facetem! Postanowiłem więc popełnić samobójstwo. Przygotowałem sobie truciznę... i nagle przychodzi dureń, który mi ją wypija!!!

Pechowy dzień
 • Obecnie 5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 5/5 (2)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Przedwiośnie

Bazie na wierzbach stały się złote,
motyl kołysze się chwiejnym lotem,
deszcz pierwsze liście wyciąga z pąków
a nad polami brzmi hymn skowronków.

więcej...

Przedwiośnie
 • Obecnie 4 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4,1/5 (14)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Kozłowa Góra

Jakość opisu: 0 
Ilość recenzji: 0 
 Ocena wody: 0 
Ilość ocen: 0 
 Ilość wyświetleń: 14739 
Komentarzy: 3 
ID: 13348 
Węzeł: 10143 

Duży zbiornik zaporowy w pobliżu Piekar Ślaskich i Świerklańca. Mekka sandaczowców łowiących z opadu.

Tu powstał kogut - doskonała przynęta do łowienia z opadu. Rybaczówka oferuje łodzie, jednak nie można do rybaczówki podjechać samochodem - od parkingu trzeba się przespacerować kilkaset metrów.
Na pewno warto zapolować na sandacza lub karpia. Zbiornik poddany jest ogromnej presji wędkarskiej, lecz jest dość dobrze zagospodarowany. Można liczyć na okazy sandacza, choć nie trafiają się często. Duże obszary karczowisk z twardym dnem, twarde małe blaty, a nawet muliste dno koło zapory to miejsca, gdzie można dobrze połowić.

Zbiornik zaporowy Kozłowa Góra, zwany też jest jeziorem Świerklaniec lub Diobliną,

Kozłowa Góra - Zbiornik zaporowy
 • Obecnie 4 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena wody: 3,9/5 (12)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Typ: Zbiornik zaporowy
Klasyfikacja: Wody nizinne
Lokalizacja: śląskie - tarnogórski => Tarnowskie Góry - Gmina Świerklaniec - wiejska
KAŻDY może edytować ten obiekt i poprawiać informacje, tak aby zebrane tu informacje były jak najbardziej wiarygodne. Możesz także podejrzeć i ewentualnie przywrócić poprzednie wersje.
Wersja: Nazwa: Status: Utworzył: Modyfikacja:
3 * Kozłowa Góra - Zbiornik zaporowy * Opublikowane Dariusz Żbikowski 25.06.2005 10:29

Dyskusje i recenzje

Schowaj teksty   
   

Chciałem tylko dopisać, że rzeczywiście jest tam już mniej ryb niż kiedyś niemniej można jeszcze połowić ładne sztuki. W ubiegłym sezonie łowiłem od strony "Parku Kawalerów" na piaszczystym wypłyceniu, głebokość około 1,7 m. Przez noc złowiłem dwa węgorze i cztery, niestety, niewymiarowe sumy, które powędrowały do wody. Kolejnej nocy na tym samym miejscu udało mi się złowić pięc ponad 50 - cio centymetrowych leszczy a kolega złowił węgorza 110 cm. Wiem, że na tej wodzie stan mekki już minął, niestety bezpowrotnie. Niemniej jeśli Zarząd zacznie widzieć więcej niż czubek własnego nosa, Straż Rybacka będzie spełniać swoje obowiązki to może jest jeszcze nadzieja ?

Początek

Panie Tomaszu oczywiście ma Pan rację , stawianie parkingów strzeżonych nie należy do zarządów PZW , chodzi mi tylko o chęć nie o obowiązek rozwiązania tego problemu tym bardziej że zrobiono już przy zbiorniku ładnie ogrodzony parking i Chwała osobom które się do tego przyczyniły, brakuje tylko tej kropeczki nad i

Początek

Panowie zbiornik Kozłowa Góra to była meeka sandaczy,zresztą nie tylko sandaczy bo ryb tam już praktycznie nie ma ! a to za sprawą samych wędkarzy którzy mają za nic przepisy oraz wymiar ryb obowiązujące na tym zbiorniku,oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego gara.Panowie straznicy zwracam się do tych zawodowych jak i społecznych zajmijcie się w końcu wędkarzami łowiącymi z brzegu !! bo chyba każdy z Was wie co się tam wyrabia.Ratujcie ten zbiornik chociaz nie wiem czy jest jeszcze co ratować.jezdżę tam przynajmniej dwa razy w tygodniu i żal by mi było jezdzić na inny zbiornik skoro w pobliżu jest tak piękna woda.I na sam koniec, Panowie z zarządu kiedy wędkarze doczekają się parkingu strzeżonego bo w tej chwili jest to eldorado dla złodzieji,sam straciłem tam samochód.Serdeczne pozdrowienia dla uczciwych wedkarzy.

Początek

 
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Firma "Wszywka" zaprasza producentów odzieży oraz hurtownie dodatków krawieckich do współpracy, patrz: Metki i wszywki odzieżowe pragnie zinteresować swą ofertą metek i wszywek odzieżowych również osoby prywatne, zainteresowane niskimi nakładami.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).