Lewe menu

Filtry

Komentarze

Humor»

Ocena: 5 Ilość ocen: 3

Cytryna

Hrabia pyta Jana:
- Janie czy cytryna ma nóżki?
- Nie
odpowiada Jan
- Kurczę znowu wcisnąłem kanarka do herbaty!

Cytryna
 • Obecnie 5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 5/5 (3)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Sennik Ryby

Sennik Ryby, sen o rybach.

jeść ryby - odczujesz przychylność ludzką
łowić je - duży zysk
wielkie ryby - zadowolenie
małe ryby - niepowodzenie
martwe - zmartwienie
gotować je - dobrobyt w domu
kupować je - fałszywe pogłoski
złote rybki - bogaty ożenek

Sennik Ryby
 • Obecnie 3 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3/5 (12)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Search

Reklama

Koprzywianka

Jakość opisu: 0 
Ilość recenzji: 0 
 Ocena wody: 0 
Ilość ocen: 0 
 Ilość wyświetleń: 11465 
Komentarzy: 0 
ID: 43286 
Węzeł: 25173 
Trochę artystycznie

Rzeka Koprzywianka w Konarach pięknie wije się dolinami i zawsze podczas jej biegu towarzyszą drzewa, najczęściej olszyny.

Podczas planowania połowów w tym miejscu trzeba się zaopatrzyć w wodery, albo chociażby gumowce, które ułatwią wędrówkę ze spinningiem po zaroślach i pozwolą wejść do wody w razie zaczepu lub połowu. Dno jest zróżnicowane: można spotkać dno kamieniste, piaszczyste, bądź muliste. Również głębokość rzeczki jest bardzo zróżnicowana (0,5m-2,5m) i dlatego należy zachować ostrożność podczas brodzenia. Bardzo polecam przybyć w to miejsce osobom które chcą odpocząć i przy okazji połowić w pięknej okolicy z zamkiem w Ujeździe i pięknymi wąwozami lessowymi.

Można tu spotkać pstrągi potokowe i lipienie. Trafiają się również kiełbie, uklejki, strzeble potokowe, klenie, jelce. Bardzo rzadko lub prawie niespotykane są karasie i płocie, jednak są dowody na istnienie ich w tej pięknej rzeczce. Można tu spotkać wiele gatunków ptaków i roślin. Apeluję o nie zaśmiecanie tej pięknej okolicy, która w sposób widoczny, oczyszcza się.

Najlepiej łowi się ok. 2 m spinningiem. Wymiar ochronny pstrąga potokowego to 30cm! Wędkujemy od 1 lutego do 31 sierpnia!

Pyniek> Przypominam, że Koprzywianka jest rzeką górską. Stosowanie przynęt pochodzenia zwierzęcego bądź roślinnego jest SUROWO ZABRONIONE! Wychowałem się nad tą piękną rzeką i proszę Was wszystkich, przeciwstawiajcie się i zgłaszajcie wszelakie działania zmierzające do zaśmiecania i zagrażające Koprzywiance oraz jej mieszkańcom. Niech nasze dzieci zobaczą, że na tym świecie kiedyś było pięknie i czysto. Nawiązując do spinningowania na tej pstrągowej rzece, edytując ten artykuł, zgłaszajcie na jego łamach swoje największe potokowce dodając datę i inne istotne dla wędkarzy informacje - dla przykładu zapisuję poniżej swojego kropkowańca.

Rekordy Koprzywianki:

DATA /\ GATUNEK RYBY /\ ROZMIAR /\ PRZYNĘTA /\ NAZWISKO WĘDKARZA /\ MOTTO

21 marca 2008 /\ Pstrąg potokowy /\ 37cm /\ Obrotówka w rozmiarze 2 /\ Pyniek /\ Złów i wypuść!

Koprzywianka - Rzeka górska
 • Obecnie 5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena wody: 5/5 (4)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Typ: Rzeka górska
Klasyfikacja: Górskie
Lokalizacja: świętokrzyskie - sandomierski => Sandomierz - Gmina Klimontów - wiejska
Odcinek: Jest to odcinek rzeki między Iwaniskami , a Klimontowem. Prawie cały czas koło rzeki prowadzi droga do Klimontowa , zresztą niezbyt ruchliwa.
KAŻDY może edytować ten obiekt i poprawiać informacje, tak aby zebrane tu informacje były jak najbardziej wiarygodne. Możesz także podejrzeć i ewentualnie przywrócić poprzednie wersje.
Wersja: Nazwa: Status: Utworzył: Modyfikacja:
12 * Koprzywianka - Rzeka górska * Opublikowane Paweł Baran 23.03.2008 15:52

Dyskusje i recenzje

Schowaj teksty   
   
 
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Zez - Blog zez.pl

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).