Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 0 Ilość ocen: 0

Dyktafon

Szef do blondynki sekretarki:
- Jak pani chce, proszę użyć mojego dyktafonu.
- Dziękuję, ale użyję po prostu ręki jak inni.

Dyktafon
 • Obecnie 0 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 0/5 (0)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Na rurze.

Trafiłem....

więcej...

Wielkie Łuki cz.2.
 • Obecnie 3 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3/5 (3)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Rybie Oko/Znad wody/Z kraju/AKCJA TROĆ 2007  

AKCJA TROĆ 2007

Ilość wyświetleń: 4292 
Komentarzy: 2 
ID: 69038 
Węzeł: 46608 
AKCJA TROĆ 2007

Dnia 8.10.2007 roku o godzinie 18:00 w Lęborku przy ulicy Sienkiewicza 14 odbyły się spotkania; strażników SSR, wędkarzy, członków organizacji proekologicznych i innych osób wspomagających i uczestniczących w akcji ochrony tarła ryb łososiowatych w rejonie lęborskim.

"Akcja Troć 2007", mającą na celu zwiększenie ilości troci i łososi w naszych rzekach. Tarło naturalne ryb dwuśrodowiskowych jest jednym z podstawowych sposobów zwiększenia populacji tych szlachetnych gatunków. Zwiększenie ilości kontroli, pilnowanie newralgicznych miejsc itp. działania SSR będą prowadzone w całym okresie wyłączonym z wędkowania na wodach naszego powiatu.
Jednocześnie zapraszamy nie tylko strażników SSR ale i wędkarzy do pomocy w organizacji i przeprowadzaniu kontroli nad wodami.

"Akcja Troć 2007", została "zapięta na ostatni guzik". Na spotkaniu ustalono zasady i sposób realizacji zadań ochronnych w okresie do 31 grudnia 2007r. Ponieważ obszar działania jest znaczny, powołano koordynatora, który będzie organizował nie tylko dyżury całodobowe nad Okalicą, ale ustalał przeprowadzał akcje na terenie całego powiatu. Skuteczność działania w zakresie ochrony zależy jedynie od możliwości i chęci uczestników. Postanowiono zakupić mundury dla strażników SSR z funduszy przeznaczonych na ochronę wód, które sami wędkarze wpłacili w ciągu ostatnich dwóch lat. Zebrane środki nie wystarczą jednak na nic innego. Niestety, pomimo uchwały ZO PZW w Słupsku, pomimo chętnych do pracy w GSR, na terenie Lęborka nie została powołana Grupa Szybkiego Reagowania. Niemoc jakaś czy może niechęć, w tym kierunku zapanowała.

Dyskusje i komentarze

Schowaj teksty   

Mam nadzieję, że już wkrótce będzie można napisać coś więcej o akcji. Pozdrawiam serdecznie kolegów wędkarzy

Początek

nic na temat tego art. Bo szkoda słów.

Początek

 
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Przynęty wędkarskie

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).