Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 2 Ilość ocen: 1

Okrągły pokój

Jak zająć czymś blondynkę na cały dzień?
- Zaprowadzić ją do okrągłego pokoju i powiedzieć, żeby usiadła w kącie.

Okrągły pokój
 • Obecnie 2 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 2/5 (1)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

jeszcze.....

Słońce już wyzłociło wszystko:
wody i trawy, dzioby piskląt,
kaczeńce zółte, barwne łąki,
motyle, drzewa i skowronki.

więcej...

jeszcze....
 • Obecnie 4,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4,5/5 (2)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Pozwolę Krzyśku, pozwolę :):)

Ryszard Siejakowski

Miło mi, że praktycznie poparłeś tezy i wnioski, które sformułowałem. Nie oznacza to oczywiście, że dmiemy w jedną tubę propagandy i klęski, w temacie Rospuda. Możemy, i zapewne będziemy się różnić. Wynika to z mego postrzegania przyrody i natury. Raczej zaliczam sie do ortodoksów i jestem wyjątkowo mało tolerancyjny dla osób, dopuszczających się gwałtu na przyrodzie. Nic nie wskazuje, abym zmienił swe zapatrywania i optykę. To nie ten diapazon czasowy. Od trzech lat mam płachetek ziemi, położonej w środku lasu, który staram się wkomponować w otoczenie. Na poprzednich właścicielach tej nieruchomości powiesiłem już wszystkie psy i życzę im naprawdę wszystkiego najgorszego. To nie byli ludzie, to były zwykłe świnie. Teren jest tak zapaskudzony odpadkami i śmieciami pochodzącymi z gospodarstwa domowego, że aż nie chce się wierzyć. Od słoików po kompotach, przepalonych żarówkach, potłuczonych szybach okiennych, puszkach po piwie, butelkach po alkoholu a na sznurkach od zawiązywania worków z nawozami kończąc. Nie jestem w stanie wszystkiego wymienić, jest tego tak dużo, że od trzech lat wywiozłem kilkadziesiąt dużych worków z tym syfem. Jak mi ktoś jeszcze powie, że rolnik to sól ziemi , to ma po prostu wpierdal. Rolnik to w przeważającej większości najgorsze bydle i śmieciuch, jakiego można sobie wyobrazić. Jak nie zakopie u siebie to wywiezie do lasu, bo mu żal kilku groszy na wywiezienie na składowisko. I zapewne będę wywoził przez następne lata, bo gdzie nie wbije szpadel, to coś znów "odkrywam". Dzisiaj moim odkryciem były skorupy po zbitym serwisie obiadowym, dziurawy kocioł do gotowania bielizny i kilka worków z polietylenu, pozostałości po nawozach /superfosfat i saletra amonowa/. I taka jest nasza kochana Polska. Polska syfu i kołtuństwa. Ci mieszkańcy Augustowa niczym szczególnym się nie wyróżniają. Takie zakapiorstwo spotka się na Mazowszu, w Wielkopolsce, Dolnym i Górnym Śląsku, Podlasiu i wszystkich pozostałych regionach Polski. Ale mniemanie o sobie ma taki zakapior, jakby był szlachcicem na włościach, mimo że głupi i tępy jak but. Rospuda jest papierkiem lakmusowym. Jeśli Rospuda przegra, a szanse są naprawdę duże, to oznacza jedno. Nie jesteśmy godni uzurpować sobie prawa do kultury europejskiej. Pozostaniemy Azjatami spod buńczuka Wielkiego Mongoła lub pęku końskich ogonów spod znaku Hunów. I z tego powodu jest mi naprawdę cholernie smutno i wstyd.
Pozdrawiam.
PS. Warto wejść na stronę Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Jest tam między innymi przedstawiony projekt obwodnicy Augustowa wraz z rysem historycznym, opiniami specjalistów, kontropiniami. Proponuję przeczytać i nie sugerować się wnioskami zawartymi na tej stronie. Warto poczytać między wierszami i wtedy sie rozjaśniają pewne sprawy. Dla mnie największym hitem jest propozycja wkręcania podpór estakady w podłoże. Już to widzę. Chyba Pan Bóg będzie to robił takim wielgachnym śrubowkrętem

Schowaj teksty   

Powiązane z

Więcej na temat Rospudy

 
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Pozycjonowanie

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).