Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 1,5 Ilość ocen: 3

Sekretarka

Na początek proponuję pani 10 milionów plus premia, mówi prezes do nowo przyjmowanej sekretarki, po czym dodaje, lustrując ją wzrokiem:
- Choć, hmmm, z przyjemnością dałbym pani dwanaście...
Na to sekretarka:
- Z przyjemnością, panie prezesie, to ja biorę dwadzieścia!

Sekretarka
 • Obecnie 1,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 1,7/5 (3)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

"PAN TO DOŁÓŻ"

Wodo, miłości nasza, tyś nam życie, zdrowie...
Ile Cię cenic trzeba, ten tylko się dowie
kto nadzieję utracił, że w Twej żyznej toni
jeszcze rybka za rybką kiedyś bedzie gonić.
Dziś piękno Twe w całej ozdobie ku pamięci
opiszę Hołd oddając Tobie:

więcej...

czyli ostatni zjazd ......
 • Obecnie 4,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4,5/5 (13)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Pozwolę Krzyśku, pozwolę :):)

Ryszard Siejakowski

Miło mi, że praktycznie poparłeś tezy i wnioski, które sformułowałem. Nie oznacza to oczywiście, że dmiemy w jedną tubę propagandy i klęski, w temacie Rospuda. Możemy, i zapewne będziemy się różnić. Wynika to z mego postrzegania przyrody i natury. Raczej zaliczam sie do ortodoksów i jestem wyjątkowo mało tolerancyjny dla osób, dopuszczających się gwałtu na przyrodzie. Nic nie wskazuje, abym zmienił swe zapatrywania i optykę. To nie ten diapazon czasowy. Od trzech lat mam płachetek ziemi, położonej w środku lasu, który staram się wkomponować w otoczenie. Na poprzednich właścicielach tej nieruchomości powiesiłem już wszystkie psy i życzę im naprawdę wszystkiego najgorszego. To nie byli ludzie, to były zwykłe świnie. Teren jest tak zapaskudzony odpadkami i śmieciami pochodzącymi z gospodarstwa domowego, że aż nie chce się wierzyć. Od słoików po kompotach, przepalonych żarówkach, potłuczonych szybach okiennych, puszkach po piwie, butelkach po alkoholu a na sznurkach od zawiązywania worków z nawozami kończąc. Nie jestem w stanie wszystkiego wymienić, jest tego tak dużo, że od trzech lat wywiozłem kilkadziesiąt dużych worków z tym syfem. Jak mi ktoś jeszcze powie, że rolnik to sól ziemi , to ma po prostu wpierdal. Rolnik to w przeważającej większości najgorsze bydle i śmieciuch, jakiego można sobie wyobrazić. Jak nie zakopie u siebie to wywiezie do lasu, bo mu żal kilku groszy na wywiezienie na składowisko. I zapewne będę wywoził przez następne lata, bo gdzie nie wbije szpadel, to coś znów "odkrywam". Dzisiaj moim odkryciem były skorupy po zbitym serwisie obiadowym, dziurawy kocioł do gotowania bielizny i kilka worków z polietylenu, pozostałości po nawozach /superfosfat i saletra amonowa/. I taka jest nasza kochana Polska. Polska syfu i kołtuństwa. Ci mieszkańcy Augustowa niczym szczególnym się nie wyróżniają. Takie zakapiorstwo spotka się na Mazowszu, w Wielkopolsce, Dolnym i Górnym Śląsku, Podlasiu i wszystkich pozostałych regionach Polski. Ale mniemanie o sobie ma taki zakapior, jakby był szlachcicem na włościach, mimo że głupi i tępy jak but. Rospuda jest papierkiem lakmusowym. Jeśli Rospuda przegra, a szanse są naprawdę duże, to oznacza jedno. Nie jesteśmy godni uzurpować sobie prawa do kultury europejskiej. Pozostaniemy Azjatami spod buńczuka Wielkiego Mongoła lub pęku końskich ogonów spod znaku Hunów. I z tego powodu jest mi naprawdę cholernie smutno i wstyd.
Pozdrawiam.
PS. Warto wejść na stronę Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Jest tam między innymi przedstawiony projekt obwodnicy Augustowa wraz z rysem historycznym, opiniami specjalistów, kontropiniami. Proponuję przeczytać i nie sugerować się wnioskami zawartymi na tej stronie. Warto poczytać między wierszami i wtedy sie rozjaśniają pewne sprawy. Dla mnie największym hitem jest propozycja wkręcania podpór estakady w podłoże. Już to widzę. Chyba Pan Bóg będzie to robił takim wielgachnym śrubowkrętem

Schowaj teksty   

Powiązane z

Więcej na temat Rospudy

 
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Wszywki, metki, etykiety - szeroka oferta. Zobacz: Wszywki odzieżowe

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).