Lewe menu

Filtry

Komentarze

Humor»

Ocena: 3,5 Ilość ocen: 23

Jaguar

Spotykają się dwaj koledzy. Jeden mówi do drugiego:
- Wiesz, nie mogę pozbyć się swojej teściowej! Próbuję, próbuję i ciągle
nic.
- Wiesz co? Kup jej samochód, pojeździ wpadnie w poślizg będzie miała
wypadek i po niej!
- No dobra.
Spotykają się kilka dni później:
- I co podziałało?!
- Nie! Jeździ ciągle i żyje!
- A co jej kupiłeś?
- No, malucha.
- Ale ty głupi jesteś, kup jej jaguara!
Spotykają się znów po kilku dniach:
- No i jak zadziałało??!
- Nooo... A najlepsze było jak jej głowę odgryzał!

Jaguar
 • Obecnie 3,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,4/5 (23)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

do RO-boty

Myślę, że na spoko,
Przemyślicie wszystko,
I zrobicie po ludzku,
Te Rybie Oczysko.
Brak dostępu serwera,
Oraz inne sprawki,
Wymuszą na redakcji,
Istotne poprawki.
Wiem, że macie problemy,
Lecz kto w życiu ich nie ma,
Więc zakasać rękawy,
Tłumaczenie to ściema.
czapek.

do RO-boty
 • Obecnie 2 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 2/5 (30)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Pozwolę Krzyśku, pozwolę :):)

Ryszard Siejakowski

Miło mi, że praktycznie poparłeś tezy i wnioski, które sformułowałem. Nie oznacza to oczywiście, że dmiemy w jedną tubę propagandy i klęski, w temacie Rospuda. Możemy, i zapewne będziemy się różnić. Wynika to z mego postrzegania przyrody i natury. Raczej zaliczam sie do ortodoksów i jestem wyjątkowo mało tolerancyjny dla osób, dopuszczających się gwałtu na przyrodzie. Nic nie wskazuje, abym zmienił swe zapatrywania i optykę. To nie ten diapazon czasowy. Od trzech lat mam płachetek ziemi, położonej w środku lasu, który staram się wkomponować w otoczenie. Na poprzednich właścicielach tej nieruchomości powiesiłem już wszystkie psy i życzę im naprawdę wszystkiego najgorszego. To nie byli ludzie, to były zwykłe świnie. Teren jest tak zapaskudzony odpadkami i śmieciami pochodzącymi z gospodarstwa domowego, że aż nie chce się wierzyć. Od słoików po kompotach, przepalonych żarówkach, potłuczonych szybach okiennych, puszkach po piwie, butelkach po alkoholu a na sznurkach od zawiązywania worków z nawozami kończąc. Nie jestem w stanie wszystkiego wymienić, jest tego tak dużo, że od trzech lat wywiozłem kilkadziesiąt dużych worków z tym syfem. Jak mi ktoś jeszcze powie, że rolnik to sól ziemi , to ma po prostu wpierdal. Rolnik to w przeważającej większości najgorsze bydle i śmieciuch, jakiego można sobie wyobrazić. Jak nie zakopie u siebie to wywiezie do lasu, bo mu żal kilku groszy na wywiezienie na składowisko. I zapewne będę wywoził przez następne lata, bo gdzie nie wbije szpadel, to coś znów "odkrywam". Dzisiaj moim odkryciem były skorupy po zbitym serwisie obiadowym, dziurawy kocioł do gotowania bielizny i kilka worków z polietylenu, pozostałości po nawozach /superfosfat i saletra amonowa/. I taka jest nasza kochana Polska. Polska syfu i kołtuństwa. Ci mieszkańcy Augustowa niczym szczególnym się nie wyróżniają. Takie zakapiorstwo spotka się na Mazowszu, w Wielkopolsce, Dolnym i Górnym Śląsku, Podlasiu i wszystkich pozostałych regionach Polski. Ale mniemanie o sobie ma taki zakapior, jakby był szlachcicem na włościach, mimo że głupi i tępy jak but. Rospuda jest papierkiem lakmusowym. Jeśli Rospuda przegra, a szanse są naprawdę duże, to oznacza jedno. Nie jesteśmy godni uzurpować sobie prawa do kultury europejskiej. Pozostaniemy Azjatami spod buńczuka Wielkiego Mongoła lub pęku końskich ogonów spod znaku Hunów. I z tego powodu jest mi naprawdę cholernie smutno i wstyd.
Pozdrawiam.
PS. Warto wejść na stronę Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Jest tam między innymi przedstawiony projekt obwodnicy Augustowa wraz z rysem historycznym, opiniami specjalistów, kontropiniami. Proponuję przeczytać i nie sugerować się wnioskami zawartymi na tej stronie. Warto poczytać między wierszami i wtedy sie rozjaśniają pewne sprawy. Dla mnie największym hitem jest propozycja wkręcania podpór estakady w podłoże. Już to widzę. Chyba Pan Bóg będzie to robił takim wielgachnym śrubowkrętem

Standard view   

Powiązane z

Więcej na temat Rospudy

 
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Producent wszywek, metek, etykiet. Zobacz: Metki Firma "Wszywka" zaprasza!

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).