Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 3 Ilość ocen: 46

Wiek ryby

Jak poznać wiek ryby?
- Po oczach. Im oczy dalej od ogona, tym ryba starsza.

Wiek ryby
 • Obecnie 3 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,2/5 (46)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Niepoprawny krytyk

Czapku w czapce lub bez czapki.
Chyba masz na oczach klapki?
Ciągle coś Ci w poprzek leży.
Czas byś w siebie już uwierzył!

więcej...

Niepoprawny krytyk
 • Obecnie 3,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,6/5 (5)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Też mam kawałek ziemi pod lasem

Krzysztof Komoszka

I naprawdę cię rozumiem. Ostanio jakaś chołota wyrzuciła mi smieci. Worki cham jeden wcisnął pod drzewo, czyli musiał sie namęczyć. Wkurzyłem się na maksa. Szukałem jakiegoś śladu w tych śmieciach. Czegokolwiek - rachunku, koperty z adresem. Czegoś, co pozwoli mi gnoja znaleźć i zgłosić do Urzędu Gminy. Nie znalazłem...
Przykłady debilizmu można mnożyć bez liku. Od jeziora Hańcza po Morskie Oko. Od Odry po Bug. Syf jest wszędzie. Najgorsze jest to, że z tym się nie da walczyć. Zawsze będziesz Don Kichotem. To tak jak z psami na trawnikach. No przecież piesek musi kupkę zrobić no bo jak inaczej. Problem niby jest, śmierdzi ale nie za bardzo, bo jakoś brak jest rozwiązań. To samo ze śmieciami nad wodą, w górach, nad morzem. Weźmy takie parki narodowe i ich regulaminy. A co to jest? Czasem wydaje mi się, że to zupełnie martwe przepisy. Dla mnie może ich nie być. Dla tych dla których są, w zasadzie też nie bo ich nie stosują. To czy ktoś śmieci czy nie, nie wynika z przepisów i stosowania bądź olewania. Wynika w prostej linii z wychowania jakie wyniesione zostało z domu. Kiedyś jadąc samochodem przez swoje osiedle zobaczyłe szczyla, tak na oko szósta klasa. Spaślaczek. Skonsumował właśnie pakę chipsów i sru ją na trawnik. Zatrzymałem się otworzyłem okno. Gdy zobaczył, że ktoś go obserwował, natychmiast podniósł torbę i włożył ją do kieszeni. Zczerwieniały przeprosił i chyłkiem poszedł przed siebie. Mam nadzieję, że dało mu to do myślenia.

Pozdrawiam, Krzysiek - SWI
GUMOFILCE PRECZ Z WODY

Schowaj teksty   

Powiązane z

Więcej na temat Rospudy

 
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Przynęty wędkarskie

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).