Lewe menu

Filtry

Komentarze

Szukaj

Reklama

Tomek, a jak to egzekwować?

Krzysztof Komoszka

Mandat za śmiecenie? Dostałem ostatnio - 50 zł i to bynajmniej nie za śmiecenie, a za przekroczenie prędkości.... O dosłownie kilka km/h. 50 złotych!!! To tyle samo co za wypicie piwa na przystanku czy sikanie w miejscu publicznym (bynajmniej nie ja). W tych mandatach specjalizuje się straż miejska. Oni przynajmniej są w mieście. Gorzej nad wodą. Najbardziej wk...wia mnie jak widzę zwalisko na rzece, a przed nim metr - dwa metry stukających o siebie plastikowych i szklanych butelek wymieszanych z żarówkami. Miejscówkę słychać z dobrych kilku metrów. O dziwo zdaża się, że stoją w takich miejscówkach niezłe pstrągi. Kiedys namierzyłem jednego pod płytą styropianu zaklinowanego między dwoma pniami drzew. To było niezłe, dołsownie jak w przysłowiu: każdy pstrąg lubi dach nad głową. Tylko czemu akurat taki...

Pozdrawiam, Krzysiek - SWI
GUMOFILCE PRECZ Z WODY

Schowaj teksty   

Powiązane z

Więcej na temat Rospudy

 
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: PPHU PROTEKT INT. BH jest firmą produkcyjno-handlową prowadzącą swoją działalność szczególnie na rzecz Ochotniczych Straży Pożarnych, ale także i innych jednostek ochrony przeciwpożarowej. Kominiarki strażackie Podstawą funkcją firmy jest zapewnienie klientom możliwości nabycia szerokiego asortymentu ubrań i ubiorów wchodzących w skład osobistego wyposażenia strażaka.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).