Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 5 Ilość ocen: 1

Awaria

W samolocie awaria, przychodzi sewardessa i mówi:
- panowie trzeba odciążyć samolot, bagaże już wyrzuciliśmy, czas na bohaterów.
Francuz wypił łyk koniaku, ucałował blondynkę i z okrzykiem wiwat Francja, wyskoczył.
Po jakimś czasie sytuacja się powtarza, Anglik wypija szklaneczkę łyski, całuje brunetkę i z okrzykiem za Anglię skacze.
Po jakimś czasie znów to samo, więc Polak wypija pół litra, całuje wszystkie panie i z okrzykiem niech żyje Mozambik, wyrzuca Murzyna.

Awaria
 • Obecnie 5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 5/5 (1)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Na Rurze.

Połowa profitów...

więcej...

Cz.5.
 • Obecnie 0 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 0/5 (0)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Rybie Oko/Znad wody/Z kraju/Więcej na temat Rospudy/Pan Premier Jarosław Kaczyński i dolina Rospudy 

Pan Premier Jarosław Kaczyński i dolina Rospudy

Pan Premier Jarosław Kaczyński apeluje o udział w referendum na Podlasiu w sprawie przeprowadzenia autostrady przez obszar chroniony unijnymi przepisami o ochronie przyrody!

http://wiado...81,11,item.html

Wiadomość szokująca, gdyż referendum (i to ogólnopolskie!!!) m.in. także i w tej sprawie, dawno już się odbyło! Przecież wstąpiliśmy do UE przyjmując tym samym nie tylko wynikające z akcesji korzyści (finansowe), ale również unijne prawo. Przepisy dotyczące przyrody są tak samo ważne jak i inne i tam, w krajach UE, są w odróżnieniu od naszego, ciągle dziwnego kraju, traktowane poważnie. Naruszenie warunków ochrony obszarów Natury 2000 wiąże się z dotkliwymi karami finansowymi (miliony €) oraz z wstrzymaniem dotacji. Bardzo możliwe, że Podlasie zostanie dotkliwie ukarane wskutek bezmyślnego forsowania tej autostrady i właśnie zapóźnione w rozwoju przez obcięcie unijnych funduszy.

Bardzo cenię Jarosława Kaczyńskiego i dostrzegam wiele pozytywnych działań jego rządu. Tym bardziej jest mi więc przykro, że w tej sprawie Pan Premier daje się tak głupio manipulować ludziom, którzy najbezczelniej forsują swoje prywatne interesy związane z takim właśnie przebiegiem trasy. Jeden rzut oka na mapę wystarczy, aby to dostrzec – po co trasa ma iść koło Białegostoku?! Jest to przykre tym bardziej, że ten rząd stara się zwalczać korupcje, układy i prywatę.

Premier nie musi znać się na przyrodzie, powinien jednak dobrze znać prawo i wiedzieć, że w tej sprawie nasz rząd pakuje się w przegrany, niepotrzebny i w dodatku kompromitujący nasz kraj spór z UE.

Premier nie musi się znać na przyrodzie i jak widać kompletnie się nie zna. Nie musi, ma od tego ministra środowiska. Cóż, skoro obecnemu ministrowi najwyraźniej pomyliły się resorty...

Ciągle jeszcze jesteśmy dzikim krajem...

Andrzej

Schowaj teksty   

Powiązane z

Więcej na temat Rospudy

 
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Świat Druku - ciekawe linki

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).