Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 5 Ilość ocen: 1

Kelner

Późnym wieczorem wraca do domu Kowalski na lekkim rauszu.
- Ty łachudro!
Zaczyna mu robić awanturę żona
– Czy ty wiesz, jak się nazywa facet co całymi dniami przesiaduje w knajpie?
- Oczywiście kochanie. Taki facet nazywa się kelner.

Kelner
 • Obecnie 5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 5/5 (1)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Biedne

O biedne rzesze rybie,
łowione w techniki trybie.

Biedne
 • Obecnie 2,5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 2,5/5 (16)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Wynik referendum i hipokryzja

Ryszard Siejakowski

Andrzeju. Referendum nie może być nieważne ze względu na frekwencję. Może być tylko nie wiążące. Nieważność referendum musiał by stwierdzić SN w oparciu o wniosek Komisji Wyborczej z powodu zaistnienia istotnych przyczyn /fałszerstwa, uchybienia formalne, ograniczenie swobód demokratycznych itp/. Taki a nie inny wynik referendum, wbrew pozorom jest pomyślny dla obecnej koalicji, gdyż zdejmuje z niej odpowiedzialność za decyzję i zrzuca ją na osoby uczestniczace w referendum, bedąc argumentem w rodzaju mysmy chcieli ale Wy nie poszliście na referendum. To klasyczny przykład hipokryzji rządzacych, niezdolnych lub nie chcących podejmowac decyzji ze względu na walkę o elektorat w przyszłych wyborach. Jestem pewien, że teraz całe odium tej sytuacji spadnie na ekologów i osoby broniące Rospudy. I to jest jedna prawda. Druga to taka, że UE już dawno stwierdziło, że wynik tego referendum, nie ma żadnego znaczenia dla decyzji podejmowanej przez UE w stosunku do Polski. Ta decyzja jest niezależna i oparta będzie na przesłankach stricte merytoryczno-prawnych a nie politycznych.
Masz rację, że istotą problemu jest zaślepienie decydentów a raczej ośli upór, zgodnie z zasadą co mi tam jakaś Bruksela będzie dyktować co mam robic w swoim kraju. Ja wiem swoje i tyle. W obecnej sytuacji, mamy klasycznego pata, tym bardziej, że dotychczasowy projekt techniczny, przesłany do KE a konkretnie do Komisji odpowiedzialnej za ochronę środowiska, okazał się wielkim blamażem i niewypałem. Nie tak dawno już rozpatrywano możliwość przeprawy przez Rospudę za pomocą wiaduktu wiszącego a nie kotwionego. Pamietasz jak pisałem, że metoda wkręcania podpór w podłoże jest tak samo realna jak zbudowanie wieży Babel. Znów wyszliśmy na głupców, proponując coś czego nikt w praktyce nie zastosował w takich uwarunkowaniach geologicznych. Jedynym rozsądnym wyjściem z sytuacji jest przesunięcie całej trasy w kierunku zachodnim, czyli powrót do starego projektu via Baltiki, rozpatrywanego jeszcze przez Niemców w latach międzywojennych. I takie alternatywne rozwiązanie powinno byc również tematem referendum. Wtedy ujawniono by te wszystkie podteksty związane z przepychaniem tylko jednego rozwiązania.
Pozdrawiam.
Schowaj teksty   

Powiązane z

Więcej na temat Rospudy

 
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: OpenERP

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).