Lewe menu

Filtry

Humor»

Ocena: 5 Ilość ocen: 4

Nad wodą...

Młody wędkarz opowiada koledze:

- Mój tato mówił, że wczoraj na rybach złapał w przeciągu godziny karpia, szczupaka, suma, sandacza i węgorza.
- 0, to mój tata tak nie potrafi!
- Łowić?
- nie, bajerowaćl...

. . . . . . . . . . . . . .

Strażnik wędkarski przyłapał małolata na stawianiu drygawic.

- Wstyd młodzieńcze! Tym razem ci podaruje, ale gdybyś był pełnoletni, skierowabym sprawę do Sądu, który mógłby nawet zamknąć cię do więzienia. I co wtedy powiedział by twój ojciec?

- Powiedziałby "Witaj synu..."


Nad wodą...
 • Obecnie 5 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 4,8/5 (4)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Hyde Park»

Kłótnie?

Dyć się kłócić nie zamierzam,

ni grubego tropić zwierza.

Tak mnie wzięło na wspominki

w ROmanowe imieninki

by kolegę spytać czy

wciąż pamięta K(S)WI?

Kłótnie?
 • Obecnie 3 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 3,2/5 (5)

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Ty już oceniałeś/aś tę stronę, oceny można dokonywać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Szukaj

Reklama

Nie napawa optymizmem

Takie działanie. Poprę cię, narażając się na "joby". Mimo że nie głosowałem na żadnego z koalicjantów
Nie uważam tego rządu za specjalnie gorszy np. od rządu Millera, Pawlaka, czy innych poprzednich. Nawet bardziej mnie Miller denerwował niż Kaczyńscy razem wzięci, a nie mniej szkód krajowi poprzedni rządy "wyrządziły". Nie widzę żadnej różnicy na "gorsze" a cieszy mnie, że ktoś się złodziejom do dupska chce dobrac. Nie jest dziwne że trafia na opór ze strony tych, co mają coś na sumieniu. Człowiek uczciwy nie boi się ani teczek, ani pomówień, boją się tylko ci co nakradli. I bardzo się cieszę że przynajmniej się boją i wielką nadzieję mam w tym, że ubek nie będzie miał większej emerytury niż ten, kogo ubek bił w więzieniu. Jest dla mnie bezczelnością i szczytem chamstwa, jesli ktoś mówi (wczoraj w tv) że p. Kwaśniewski i jego komunistyczna klika cokolwiek zrobili dla wolności kraju. Ale durny naród daje się nabierać na piękne słówka w telewizji. Durny naród głosuje za tym, kto coś obieca że "da" - raz za komuną, raz za pisiorami, następni będą samoobrońcy itp. Równie durny naród będzie teraz decydował o przyrodzie. A po to szlismy głosować za Unią, żeby naszą durną większość narodu i nasze nieudolne rządy odciąć od pewnych decyzji. I tu uważam jest również zamach na demokrację, bo jak mówisz raz już referendum było i głosowaliśmy za poddaniem się prawu europejskiemu w dziedzinie np. ochrony przyrody. Jak na razie to my nic nie mamy z wejścia do unii, prócz otwartych granic. To jakby sygnał żeby mądrzy wyjechali Mają parę złotych rolnicy i tyle. Nie po to głosowałem za, mam nadzieję że jednak Unia nie popuści i zaszantażuje czymś rząd.
I to jest w sumie pierwsza żółta kartka, jaką daję premierowi. Nie dość że nie umie dbać o wizerunek medialny, to jeszcze faworyzuje określone grupy społeczne. To już jest wyraźny znak, że wiele różnic do poprzednich rządów nie będzie.
Ja też mieszkam przy drodze, którą jeżdżą setki tirów. Poprzedni rząd Millera wycofał kasę na obwodnicę. I nikt mojemu miastu kasy nie da.
Te decyzje to początek końca tego rządu. Następny z pewnością lepszy nie będzie. I tym optymistycznym akcentem.....

T.P.

Schowaj teksty   

Powiązane z

Więcej na temat Rospudy

 
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości
Reklamy Krokus: Tygodnik Wędkarski - pierwszy, bezpłatny, internetowy Tygodnik Wędkarski wydawany przez wydawcę: Krokus Sp. z o.o, adresowany do wszystkich zainteresowanych tym hobby. Pierwsze wydanie ukazało się już w roku 1999.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).